See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do Szpitala Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków przez okres 12 miesięcy do Działu Farmacji Szpitalnej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy z podziałem na części (pakiety) w zakresie i przedmiocie podanym w formularzu cenowym (załącznik nr 1A do SWZ) załączonym do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33621100 Antithrombotische Mittel, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 33141240 Katheterzubehör, 33651600 Impfstoffe, 33651520 Immunglobuline, 33615100 Insulin, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Leki różne nr 1
Beschreibung: Dostawa leków zgodnie z formularzem cenowym – nr 1A do SWZ – który wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Leki różne nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Leki różne nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Leki różne nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Leki różne nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Leki różne nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Leki różne nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Leki różne nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Płyny infuzyjne
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Produkty do żywienia dojelitowego
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Produkty do żywienia pozajelitowego
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Ticagrelorum
Haupteinstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 – Aztreonamum
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – Antybiotyki nr 1
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 – Antybiotyki nr 2
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 – Meropenemum
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 – Noradrenalinum
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Enoxaparinum natricum
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 – Albuminum
Haupteinstufung (cpv): 33141540 Albumin
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 – Paski do glukometrów
Haupteinstufung (cpv): 33124131 Reagenzstreifen
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 – Leki psychotropowe i środki odurzające
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 – Żele do cewnikowania
Haupteinstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 – Prothrombinum
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - Szczepionki nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 – Środki kontrastowe
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 – Thiopental
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 – Propofolum
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 – Mleko dla niemowląt nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15884000 Säuglingsnahrung
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 – Immunoglobuliny Anty-D nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 – Immunoglobuliny Anty-D nr 2
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 – Argipressinum
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 – Szczepionki nr 2
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 – Meropenemum + Vaborbactamum
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34– Leki różne nr 9
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 – Mleko dla niemowląt nr 2
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 – Mleko dla niemowląt nr 3
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 – Caspofunginum
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 – Insuliny
Haupteinstufung (cpv): 33615100 Insulin