2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana desek na scenie głównej Teatru Wielkiego w Łodzi w ramach projektu: Adaptacja i modernizacja przestrzeni Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia FENX.07.01-IP.04-0013/24.
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane polegające na wymianie desek na scenie głównej Teatru Wielkiego w Łodzi w ramach projektu: Adaptacja i modernizacja przestrzeni Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia FENX.07.01-IP.04-0013/24. Przedmiot zamówienia realizowany jest na podstawie projektu architektoniczno-budowlanego pn.: Roboty budowlane polegające na remoncie podłóg scenicznych w budynku Teatru Wielkiego w Łodzi. 2.Dokumentacja projektowa wymieniona w pkt. 1 zawiera szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót, przedmiar robót oraz inne informacje niezbędne do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne Kennung: DP/PN/10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45432000 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, Wandverkleidungs- und Tapezierarbeiten, 45432110 Bodenverlegearbeiten, 45432114 Holzpflasterarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45442300 Mit Oberflächenschutz verbundene Arbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane polegające na wymianie desek na scenie głównej Teatru Wielkiego w Łodzi w ramach projektu: Adaptacja i modernizacja przestrzeni Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia FENX.07.01-IP.04-0013/24. Przedmiot zamówienia realizowany jest na podstawie projektu architektoniczno-budowlanego pn.: Roboty budowlane polegające na remoncie podłóg scenicznych w budynku Teatru Wielkiego w Łodzi. 2.Dokumentacja projektowa wymieniona w pkt. 1 zawiera szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót, przedmiar robót oraz inne informacje niezbędne do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia. szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.