See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het oprichten van een nieuwbouw met werkhuis, magazijn, kantoren en omgevingsaanleg in de Antwerpse Haven
Beschreibung: ‘Het oprichten van een nieuwbouw met werkhuis, magazijn, kantoren en omgevingsaanleg in de Antwerpse Haven’ op site Thornton gelegen aan Wilmarsdonksteenweg 54 te 2030 Antwerpen. Het betreft een opdracht voor werken in functie van de herlocatie van de afdelingen Building Infrastructure (BI), Digital Information (DI) en Energy & Quality Assurance (QA) van Port of Antwerp Bruges. Deze afdelingen zijn momenteel gehuisvest op de site K102 gelegen aan de Loodglansstraat en dienen te verhuizen naar een nieuwe locatie, site Thornton, gelegen aan Wilmarsdonksteenweg 54 te 2030 Antwerpen. Op deze locatie (site Thornton) heeft Port of Antwerp Bruges reeds een datacenter met kantoren in gebruik, het nieuwe gebouw zal opgericht worden naast het datacenter.
Interne Kennung: PPP0B3-15874/6028/B11146
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: B11146_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (- Meerprijs contactgeluidsisolatie/zwevende dekvloer magazijn: o Art. 52.44. akoestische isolatie vloer – rubber o Art. 52.71.32 Bedrijfsvloeren – gepolierd beton/dikte 14 cm – zwevend o Art. 52.71.42 Bedrijfsvloeren – gepolierd beton/dikte 17 cm – zwevend - Uitvoering delen binnenschrijnwerk. o Art. 53.42.20 Plinten - Voorziening gordijnrails + hanggordijnen Art. 56.81 & 56.82.10 en 56.82.20 - 51.68.21. uitbekleding buitenramen en –deuren – aluminium/op drager – standaard - 51.68.22. uitbekleding buitenramen en –deuren – aluminium/op drager – rond)