2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa środowiska serwerowo-macierzowego na potrzeby Centralnego Ośrodka Przetwarzania Danych i Zapasowego Ośrodka Przetwarzania Danych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa środowiska serwerowo-macierzowego na potrzeby Centralnego Ośrodka Przetwarzania Danych i Zapasowego Ośrodka Przetwarzania Danych w zakresie dostawy szaf informatycznych oraz oprogramowania do monitoringu operacji na plikach zgodnie z SWZ. 2. Zakres przedmiotu zamówienia został podzielony na 2 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia.
Interne Kennung: ZP.261.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - Szafy informatyczne
Beschreibung: Szafa informatyczna – 3 szt.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 31213300 Kabelverteilschrank
Los: LOT-0002
Titel: 2 - Monitoring operacji na plikach
Beschreibung: licencje oprogramowania do monitoringu operacji na plikach – 1 zestaw
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme