See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego do jednostek UAM w Poznaniu – 4 części
Beschreibung: 1. sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego do jednostek UAM w Poznaniu – 4 części 2. Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ. 4.7. Wykonawca dołączy do oferty opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia zawierający wszelkie niezbędne informacje umożliwiające ocenę zgodności oferty z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik A do SWZ (tj. w szczególności karty katalogowe oferowanych urządzeń, foldery informacyjne, zestawienie zawierające określenie producenta i modelu oferowanych urządzeń, konfiguracji i parametrów w języku polskim itp.).
Interne Kennung: ZP3/8700/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1: sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego Wspólny słownik zamówień: CPV 30200000-1 Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia Termin realizacji - max 28 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy i otrzymania przez Wykonawcę potwierdzenia właściwego organu nadzorującego Zamawiającego zgodnie z art. 83 ust. 14 pkt 1 w związku z art. 83 ust.1 pkt 26 lit. a) ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 775 z późn. zm.) albo otrzymania informacji, że nie ma możliwości wydania takiego potwierdzenia przez właściwy organ nadzorujący Zamawiającego.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2: sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3: sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4: sprzedaż i dostawa sprzętu komputerowego
Interne Kennung: 4