2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa łuków indukcyjnych na potrzeby realizacji zadania: „Budowa gazociągu DN400 relacji Mory - Reguły”; „Przystosowanie do tłokowania gazociągu DN400 relacji Mory – Gassy”; „Budowa gazociągu DN400 relacji Karczew – Gassy”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa na potrzeby realizacji zadania: „Budowa gazociągu DN400 relacji Mory - Reguły”; „Przystosowanie do tłokowania gazociągu DN400 relacji Mory – Gassy”; „Budowa gazociągu DN400 relacji Karczew – Gassy”, fabrycznie nowych łuków wytwarzanych za pomocą grzania indukcyjnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik do SWZ – Wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 267624-2026
Interne Kennung: ZP/2025/12/0137/PZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy