547764-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Zakup mebli i wyposażenia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup mebli i wyposażenia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa mebli i wyposażenia dla Urzędu Gminy w Dzwoli. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę fabrycznie nowego (rok produkcji: 2024 lub 2025 r.), pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych mebli oraz wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (złożenie, skręcenie, zawieszenie, wypoziomowanie - jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 4) zabezpieczenia ścian, okien, drzwi i podłóg pomieszczeń, w których montowane będą meble, aby nie zostały uszkodzone, zabrudzone podczas wnoszenia i montażu oraz usunięcia ich na własny koszt w przypadku uszkodzenia lub zabrudzenia (doprowadzenie do stanu pierwotnego, 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji wyposażenia, 6) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 7) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 8) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Wymagania ogólne: 1) Wszystkie zaproponowane rozwiązania muszą być systemowe. Pod pojęciem systemowe Zamawiający rozumie meble, które można łączyć ze sobą w różnych konfiguracjach pod względem jakościowym i formalnym, a parametry techniczne elementów są jednorodne, powtarzalne i zunifikowane, tym samym pozwalające w przyszłości na domówienia i rozbudowę z zachowaniem jednorodnego stylistycznie i jakościowo standardu, którego oczekuje Zamawiający. 2) Kolory wybarwienia płyt, metali, tapicerek, z innych materiałów podano w treści OPZ w celu przybliżenia odcieni; 3) Dostarczone meble w dniu dostawy muszą posiadać kartę gwarancyjną, atesty, aprobaty techniczne, certyfikaty oraz wszystkie niezbędne dokumenty wymagane treścią OPZ; powinny być wyposażone we wszystkie elementy (śruby, złączki itp.) niezbędne do montażu mebli, bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, parametry techniczne określono w Załączniku nr 1 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ
Interne KennungZP.271.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy e-Zamówienia, a mianowicie: W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest: a) Komputer PC:  parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD,  zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04,  zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon:  parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3,  przeglądarka Chrome 61 lub nowsza. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: ugdzwola@mbnet.pl (nie dotyczy składania ofert w postępowaniu). UWAGA: Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za błędy w transmisji danych, w tym błędy spowodowane awariami systemów teleinformatycznych, systemów zasilania lub też okolicznościami zależnymi od operatora zapewniającego transmisję danych. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 307), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości: 2,5% ceny brutto oferty.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39113100 Sessel, 39112000 Stühle, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen, 39121000 Schreibtische und Tische, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39700000 Haushaltsgeräte
5. Los
LosLOT-0001