547783-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Fotokopierdienste – Tiskové řešení pro Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTiskové řešení pro Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem na dobu 48 měsíců na zajištění tiskového řešení pro Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa a.s., včetně dodávek příslušenství (dále také „zboží“) pro stávající tiskárny. Dodávky zboží budou uskutečňovány na základě dílčích objednávek dle aktuálních potřeb zadavatele po dobu platnosti Smlouvy o zajištění tiskového řešení a servisních služeb a rámcové kupní smlouvy.
Interne KennungNsPCL389/25-právní
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79521000 Fotokopierdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30232110 Laserdrucker
5. Los
LosLOT-0001
TitelČÁST 1 – Tiskové služby
Interne KennungNsPCL389/25-právní část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
LosLOT-0003
TitelČÁST 3 – Příslušenství ke stávajícím tiskárnám BROTHER
Interne KennungNsPCL389/25-právní část 3
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
LosLOT-0002
TitelČÁST 2 – Příslušenství ke stávajícím tiskárnám ECOSYS
Interne KennungNsPCL389/25-právní část 2