2. Verfahren
Verfahren
Titel: Print & mailservice
Beschreibung: De gemeente Nissewaard zoekt een professionele en betrouwbare leverancier voor de verwerking, productie, verzending en digitale ontsluiting van poststukken in het kader van de belastingtaken. Het doel is om te komen tot een hoogwaardige, toekomstbestendige en foutloze verwerking van fysieke en digitale poststromen.[ Maximale hoeveelheid is €510.000,-.
Interne Kennung: 10587
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging overeenkomst