See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch pojazdów ciężarowych o DMC do 26 t - zamówienie udzielane w częściach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch pojazdów ciężarowych o DMC do 26 t
Interne Kennung: DPZP/271/840/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp dokonał skrócenia terminu składania ofert. Stosownie do treści przywołanego przepisu termin składania ofert nie może być krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. W związku z otrzymanymi z m. st. Warszawa w dniu 2 lipca 2026 r. wytycznymi dotyczącymi podjęcia działań związanych dotacją z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na 2026 r, mając na uwadze krótki czas na realizację zamówienia, Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 26 t
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 26 t
Interne Kennung: DPZP/271/840/2026 cz. 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 26 t
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego o DMC do 26 t.
Interne Kennung: DPZP/271/840/2026 cz. 2