547811-2026 - Ergebnis
Slowakei – Landwirtschaftsmaschinen – NZ01/2026 „Nákup cestárskeho nosiča náradia kategórie T1a + príslušenstvo “
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NZ01/2026 „Nákup cestárskeho nosiča náradia kategórie T1a + príslušenstvo “
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup dvoch cestárskych nosičov náradia /ďalej len CNN/ s príslušenstvom. Obstarávateľ požaduje dva kusy CNN kategórie T1a, N alebo PS, pohon 4x4 s nákladnou, sklopnou ložnou plochou, prídavnými zariadeniami na kosenie a mulčovanie trávy, umiestneným na pravobočnom stredovom ramene s dosahomm minimálne 6,4m od stredovej osi vozidla, súčasne použiteľným s predozávesným zariadením na podzvodidlové kosenie trávy ako pravostranne, tak aj ľavostranne v smere jazdy dopredu /nevyžaduje sa podzvodidlové kosenie pravej aj ľavej strany súčasne/ s automatizovaným systémom vyhýbania sa prekážkam. CNN musí disponovať fúkačom na odfukovanie pokosenej trávy a nečistôt v zadnej časti vozidla. Pravostranné rameno takisto požadujeme využiteľné na mulčovanie lesníckou hlavou a takisto využiteľné na orezávanie stromov, konárov , náletovej flóry s minimálne trojkotúčovým prídavným systémom píl. Stroj by mal mať aj možnosť obsluhovať prídavné zariadenie typu agresívna kefa. CNN požadujeme dodať s ochranou klietkou kabíny. Ďalej požadujeme možnosť rozšírenia CNN o prídavné zariadenia a nadstavby na komunálne zametanie, vysávanie aj vzdialenejších plôch od vozidla v definovanom dosahu ramena, kropenie ciest, snehovú radlicu, zimnú sypaciu nadstavbu so šekovým pohonom na dopravu soli, ako aj nadstavbu na umývanie dopravného značenia hlavne pri cestných komunikáciách, intra a extravilánoch, ktoré má v správe. Obe CNN požadujeme dodať identické s možnosťou vzájomnej jednoduchej a časovo nenáročnej výmeny prídavných zariadení a plne kompatibilné s už existujúcimi prídavnými zariadeniami v majetku Správy ciest BSK bez nutnosti ich dodatočných úprav, ktoré by spôsobili finančné viac náklady /zoznam prídavných zariadení v prilohe č. 1A. CNN musia vedieť vykonávať minimálne dve aktivity súčasne s minimálnymi nárokmi na obsluhu zariadenia/vodiča a to v rôznych kombináciách prídavných zariadení napr. mulčovanie trávy + kosenie podzvodidlovou kosou, kosenie trávy + zadný odfuk, zametanie prednou priečnou kefou a zadný odfuk, predná údržba agresívnou kefou + zadný odfuk a podobne. Verejný obstarávateľ ďalej požaduje: Ťažné zariadenie, pracovne osvetlenie vozidla - majáky žlté, výstražný trojuholník alebo šípka, uzávierka minimálne jedného diferenciálu, motor umiestnený za kabínou, BT Rádio, klimatizácia, vylepšený výhľad vodiča, možnosť prepravy minimálne 2och osôb /vrátane obsluhy/, univerzálna predná upevňovacia platňa, predný TBZ, vývodový hriadeľ vpredu, rýchlo spojky na hydraulický a elektro systém, ako vpredu tak na systéme ramena, predpríprava na príslušenstvo ako vysávacia hadica alebo vedenie vody. Predpríprava CNN na inštaláciu nadstavby komunálneho vysávača, umývača dopravného značenia, sypača, odhŕňača, čelného a bočného zametača. Predmet zákazky je podrobne špecifikovaný v prílohe č. 1
Interne Kennung: NZ01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 34390000 Zubehör für Zugfahrzeuge, 34114000 Spezialfahrzeuge, 16300000 Erntemaschinen
5. Los
Los: LOT-0001