See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój procesów cyfrowej transformacji i cyberbezpieczeństwa w WSSD w Olsztynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi rozbudowy funkcjonującego w Szpitalu systemu informa-tycznego firmy CGM Lublin i wraz z konfiguracją i instancją modułów itp. Zadanie nr 1 – Digitalizacja dokumentacji medycznej (DDM). Zadanie nr 2 – Elektroniczna dokumentacja medyczna (EDM. Zadanie nr 3 – System CIS. Zadanie nr 4 - Security Operations Center (SOC). Zadanie nr 5 – XDR. Zadanie nr 6 – Zgody elektroniczne. Zadanie nr 7 - VNA i integracja z PUI
Interne Kennung: DZPZ-332-54PNU-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Rozwój procesów cyfrowej transformacji i cyberbezpieczeństwa w WSSD w Olsztynie.
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Digitalizacja dokumentacji medycznej (DDM).
Interne Kennung: DZPZ-332-54PNU-2025 zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Rozwój procesów cyfrowej transformacji i cyberbezpieczeństwa w WSSD w Olsztynie.
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Elektroniczna dokumentacja medyczna (EDM.
Interne Kennung: DZPZ-332-54PNU-2025 zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Rozwój procesów cyfrowej transformacji i cyberbezpieczeństwa w WSSD w Olsztynie.
Beschreibung: Zadanie nr 3 – System CIS.
Interne Kennung: DZPZ-332-54PNU-2025 zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Rozwój procesów cyfrowej transformacji i cyberbezpieczeństwa w WSSD w Olsztynie.
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Security Operations Center (SOC).
Interne Kennung: DZPZ-332-54PNU-2025 zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Rozwój procesów cyfrowej transformacji i cyberbezpieczeństwa w WSSD w Olsztynie.
Beschreibung: Zadanie nr 5 – XDR.
Interne Kennung: DZPZ-332-54PNU-2025 zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Rozwój procesów cyfrowej transformacji i cyberbezpieczeństwa w WSSD w Olsztynie.
Beschreibung: Zadanie nr 6 – Zgody elektroniczne.
Interne Kennung: DZPZ-332-54PNU-2025 zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Rozwój procesów cyfrowej transformacji i cyberbezpieczeństwa w WSSD w Olsztynie.
Beschreibung: Zadanie nr 7 - VNA i integracja z PUI
Interne Kennung: DZPZ-332-54PNU-2025 zadanie nr 7