2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji Studium Techniczno – Ekonomiczno – Środowiskowego dla połączenia Miasta Bydgoszczy z węzłem drogowym na trasie szybkiego ruchu S5 i S10 w miejscowości Białe Błota
Beschreibung: Zakres i zasady wykonywania usługi określają: Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 5).
Interne Kennung: N4.361.78.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001