See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZZK - NZ/241/3400/96/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zagospodarowanie wnętrz podwórzowych położonych we Wrocławiu.
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia dla każdego wnętrza podwórzowego oddzielnie obejmuje: 1) wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zagospodarowanie wnętrza podwórzowego wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, w zakresie szczegółowo opisanym w wytycznych do opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, 2) uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu dla wnętrza podwórzowego decyzji Wydziału Architektury i Zabytków Urzędu Miasta Wrocławia (zwanego dalej WAiZ UM) pozwolenia na budowę wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku w WAiZ UM o wydanie zaświadczenia, że decyzja stała się ostateczna/ uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu wobec zamiaru wykonania robót budowlanych zgodnie z art. 30 ust. 5aa ustawy Prawo budowlane, 3) pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych i wykonania zieleni objętych opracowaną dokumentacją.
Interne Kennung: ZZK - NZ/241/3400/96/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71420000 Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE I – wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zagospodarowanie wnętrza podwórzowego położonego we Wrocławiu w obrębie ulic: 1) Kotlarska, Szewska, Nożownicza, Łaciarska (dz. nr 60/19, AM 26, obręb Stare Miasto), 2) Kotlarska, Kuźnicza, Nożownicza, Szewska (dz. nr 52/21, 52/22, AM 26, obręb Stare Miasto).
Interne Kennung: ZADANIE I
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE II – wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zagospodarowanie wnętrza podwórzowego położnego we Wrocławiu w obrębie ulic: 1) Kotlarska, Więzienna, Nożownicza, Kuźnicza (dz. nr 43/6, 44, AM 26, obręb Stare Miasto), 2) Malarska, Kiełbaśnicza, Garbary, Odrzańska (dz. nr 26/25, 26/26, 26/19, 27/12, 27/13, AM 26, obręb Stare Miasto).
Interne Kennung: ZADANIE II