2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poradenská činnost Bilanční diagnostika pro Královéhradecký kraj 2027 - 2031
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění realizace poradenské činnosti „Bilanční diagnostika“ dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů, pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace. Poradenské činnosti jsou techniky zaměřené na vyhledávání zaměstnání a na další aktivity směřující k pracovnímu uplatnění fyzických osob na trhu práce, kombinují zpravidla různé pedagogické, sociálně psychologické a poradenské přístupy a formy práce s účastníky poradenských činností jako jsou skupinová či individuální práce, prezentace, diskuse, nácvik dovedností, hraní rolí, poskytování zpětné vazby apod.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Bilanční diagnostika
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenské činnosti – Bilanční diagnostika. Bližší specifikace poradenské činnosti je dále vymezena v Příloze č. 8 Zadávací dokumentace (Specifikace a technické podmínky).
Interne Kennung: UP-HK-1/2026