547870-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Lehrbedarf – Műhelyberendezések és szakmaspec. okt. eszközök
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Műhelyberendezések és szakmaspec. okt. eszközök
Beschreibung: Eszközök beszerzése 3 részajánlati körben, szakmák oktatása céljából, az alábbiak szerint: 1. rész: Gépjárműtechnika – autós oktatási eszközök és műhelyfelszerelés 2. rész: CNC – esztergagépek, megmunkálóközpontok és robot 3. rész: Szépészeti eszközök és műhelyfelszerelés A nyertes ajánlattevő feladata a fenti új (nem használt) eszközök leszállítása és tulajdonjogának átruházása, illetőleg a műszaki leírásban meghatározott feladatok ellátása. Részletek a jelen felhívás BT-24 mezőiben, valamint a műszaki leírásban és a szerződéstervezetben találhatók.
Interne Kennung: EKR002491332024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gépj.tech. – autós okt. eszközök és műhelyfelsz
Beschreibung: Ajánlatkérő az alábbi termékeket kívánja beszerezni az alábbi mennyiségekben: ADAS oktatórendszer: vezetőt támogató asszisztens rendszer 1 Oktatómotor benzines +OBD + diagnosztikával" 1 Oktatómotor diesel +OBD 1 Benzinbefecskendező rendszer + OBD oktatópad oszcilloszkópos és intelligens diagnosztikával 1 Elektromos mobil közl.eszköz méréshez/szereléshez munkavédelmi rendszerrel és teszterrel 1 Hibrid mobil autó méréshez és szereléshez HV-vizsgálóval és munkavédelmi rendszerrel 1 E-DSG váltómetszet 1 ABS oktatópad (szgk) 1 Világítástechnika oktatópad 1 Laborasztal műszer és gyakorló eszköz felszereléssel. 3 Különféle új és hibás járművillamossági alkatrészek, szerelési és vizsgálati célra 1 Új és hibás generátorok + indítómotorok szereléshez és vizsgálathoz 1 Szinkron-/Asszinkron motor metszet állványon 1 HEV inverter-konverter metszet+szereléshez 1 Li-Ion/NiMH cella/modul akku-teszt okt.készlet Ch/DCh 3 Elektromos klímakompresszor szerelhető metszet 1 Levegőellátó körrendszer csavarkompreszorral 1 Vizsgasor: görgős fékerőmérő és lengéscsillapító vizsgálóval 1 Futóműellenőrző műszer 1 Járműemelő /kétoszlopos/ és motorkiemelő "zsiráf" 1 Klímadiagnosztika /R134a és R1234yf/ 1 Emissziómérő benzines +diesel + vezérlés+műszerállvány 1 Autós szkóp-készlet 1 Kerékkiegyensúlyozó berendezés 1 Fényszóró-ellenőrző /LED-matrix beamer/ 1 Mobil járműdiagnosztikai műszerek 1 Kerékszerelő ber. Automata 1 Automataváltó olajcserélő berendezés 1 Füstgázelszívó (függesztett) 1 Autószerelő- és autóvillamossági szerszámkészlet 1000V-os HV-szettel kocsival 4 Elektromos kéziszerszámok /hálózati és akkumulátoros/ 1 Speciális alkatrésztároló szekrénysor 1 Levegős szerszámok 1 Speciális munkaasztal-tömb 6 Szerszámkészlet 2 HV-fali töltőberendezés 1 Fáradt olaj gyűjtő (leeresztő és szippantó) és alkatrészmosó berendezés 1 Ultrahangos tisztító berendezés + tisztítófolyadék konctr. 1 Akkumulátortöltő és teszter készlet 1 Keréknyomás-ellenőrző és programozó +8db blank szenzor 1 Futómű-holtjátékvizsgáló ollós emelővel (műszaki vizsgáztatáshoz és futómű állításhoz) 1 Valamennyi termék esetében szükséges a gépek leszállítása, üzembe helyezése, a műszaki leírás szerinti betanítás elvégzése, valamint munkanapokon legalább 8-16.30 között (pénteken legalább 8.00-14.00 között) szerviz elérhetőség biztosítása a jótállás időtartama alatt. A betanítás esetében eszközsoronként egy alkalommal, legalább 2 fő részére legalább 3 órás oktatás értendő. Felhívjuk ajánlattevők figyelmét, hogy a beszerzendő termékek pontos műszaki paramétereit illetve a beszerzendő mennyiséget a műszaki leírás tartalmazza. Felhívjuk ajánlattevők figyelmét arra, hogy ajánlatkérő egyenértékű termékek megajánlását is elfogadja a 321/2015. (X.30.) 46. § (3) bek. alapján. Egyenértékűnek azon termék tekinthető, mely legalább az Ajánlatkérő által megadott termékkel azonos műszaki paraméterekkel, jellemzőkkel rendelkezik. Kétség esetén az egyenértékűság bizonyítása ajánlattevőt terheli.
Interne Kennung: EKR002491332024/1