2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Dostawa energii elektrycznej dla Wodociągów Jaworzno sp. z o.o."
Beschreibung: „Dostawa energii elektrycznej dla Wodociągów Jaworzno sp. z o.o.” Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne na potrzeby Wodociągów Jaworzno sp. z o.o. o szacunkowym wolumenie 8 602 350 kWh, dla punktów poboru według załącznika nr 8 do SWZ w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2027 r. Rozpoczęcie dostaw do poszczególnych punktów poboru energii elektrycznej, szczegółowo wyspecyfikowanych w załączniku nr 8 do SWZ, nastąpi w terminie wskazanym w umowie, po skutecznym wypowiedzeniu dotychczas obowiązującej umowy oraz pozytywnie przeprowadzonej procedurze zmiany sprzedawcy. Wykonawca dokona wszelkich czynności i uzgodnień z OSD niezbędnych do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy i skutecznego rozpoczęcia sprzedaży energii elektrycznej, w tym w szczególności: wypowiedzenia dotychczas obowiązującej umowy sprzedaży energii elektrycznej (lub umowy kompleksowej) oraz zgłoszenia do OSD nowej umowy sprzedaży energii elektrycznej. Czynności te Wykonawca wykona na podstawie stosownego pełnomocnictwa udzielonego przez Zamawiającego wraz z zawarciem umowy. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie dla potrzeb obiektów zakwalifikowanych według poniższej klasyfikacji: • energia elektryczna — taryfa B 7 574 387 kWh • energia elektryczna — pozostałe 1 027 963 kWh 1. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne wraz z aktami wykonawczymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym listę punktów poboru wraz z grupami taryfowymi, mocami umownymi i planowanymi ilościami zużycia energii elektrycznej, zawiera załącznik nr 8 do SWZ. 2. Wybrany Wykonawca musi posiadać umowę o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej tzw. generalna umowa dystrybucji (GUD) zawarta z lokalnym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD), która umożliwia sprzedaż energii elektrycznej do odbiorców na terenie działania TAURON Dystrybucja S.A. 3. Usługi dystrybucyjne będą świadczone na podstawie odrębnych umów zawartych z lokalnymi OSD. Operatorem Systemu Dystrybucyjnego dla Zamawiającego jest spółka TAURON Dystrybucja S.A. 4. Dostarczana energia elektryczna musi spełniać parametry jakościowe i standardy sprzedażowe uregulowane w ustawie Prawo energetyczne.
Interne Kennung: ZZP/ZU/D/63/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa energii elektrycznej dla Wodociągów Jaworzno sp. z o.o.”
Beschreibung: „Dostawa energii elektrycznej dla Wodociągów Jaworzno sp. z o.o.” Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne na potrzeby Wodociągów Jaworzno sp. z o.o. o szacunkowym wolumenie 8 602 350 kWh, dla punktów poboru według załącznika nr 8 do SWZ w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2027 r. Rozpoczęcie dostaw do poszczególnych punktów poboru energii elektrycznej, szczegółowo wyspecyfikowanych w załączniku nr 8 do SWZ, nastąpi w terminie wskazanym w umowie, po skutecznym wypowiedzeniu dotychczas obowiązującej umowy oraz pozytywnie przeprowadzonej procedurze zmiany sprzedawcy.