2. Verfahren
Verfahren
Titel: Programmasecretaris Plan Toekomstvast Tramnetwerk- cluster SO
Beschreibung: Als programmaondersteuner ben jij degene die het laat draaien. Jij houdt het overzicht, brengt structuur aan en zorgt dat alles op het juiste moment op de juiste plek ligt. Of het nu gaat om overleggen, planningen of besluitvorming: jij regelt het.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000