2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace AV techniky pro jednací sál ÚMČ Praha 4 – Táborská 500
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je modernizace audiovizuální techniky v historické radnici ÚMČ Praha 4 – Táborská 500 dle níže uvedené specifikace: • Hlasovací systém • Kamerový systém s propojením na konferenční a hlasovací systém • Vizuální technika • Systém ozvučení • Řídící systém • Napojení/integrace na IS ÚMČ Praha 4 • Materiál, instalace a služby • Servisní podpora 36 měsíců • Zaškolení obsluhy Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1 včetně všech jejích částí, která je nedílnou součástí zadávací dokumentace. S ohledem na charakter informací a jejich ochranu podle zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti, poskytne zadavatel přílohu č. 1 zadávací dokumentace - část „Projektová dokumentace a Technické požadavky“, na základě žádosti dodavatele a oproti předložené jím podepsané dohody o mlčenlivosti (NDA) ve znění přílohy č. 11 zadávací dokumentace. Přijatá opatření k ochraně informací důvěrné povahy uvedených shora se vztahují rovněž na prohlídku místa plnění. Dohoda o mlčenlivosti (NDA) musí být podepsaná osobou oprávněnou jednat jménem či za dodavatele. Je-li dohoda podepsána zmocněncem, musí být k dohodě přiložena plná moc, která byla takové osobě pro tento případ udělena. Žádosti dodavatele spolu s přiloženou podepsanou dohodou o mlčenlivosti je možné zasílat prostřednictvím elektronického nástroje E-ZAK formou zprávy zadavateli.
Interne Kennung: VZN/25/125
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32260000 Datenübertragungsanlagen, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001