547964-2026 - Ergebnis
Slowakei – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Hydina a hydinové výrobky pre OSS - Bratislava
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hydina a hydinové výrobky pre OSS - Bratislava
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodanie čerstvej hydiny a čerstvých výrobkov z hydiny podľa požiadaviek verejného obstarávateľa pre potreby oddelenia stravovacích služieb, ktoré zabezpečuje služby v stravovacom zariadení Kancelárie Národnej rady Slovenskej republiky a to najmä výrobu/prípravu studených a teplých jedál, ich výdaj, bufetové služby a služby občerstvenia.
Interne Kennung: KNR-ODVO-4486/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15112100 Frisches Geflügel, 15112120 Puten, 15112140 Enten, 15131500 Geflügelerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001