547981-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Blutanalysegeräte – Dodávky reagencií a spotřebního materiálu, včetně výpůjčky 4 ks analyzátorů krevních plynů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky reagencií a spotřebního materiálu, včetně výpůjčky 4 ks analyzátorů krevních plynů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové kupní smlouvy na průběžné dodávky reagencií, kalibrátorů, kontrolních a provozních materiálů po dobu 4 let (48 měsíců) od nabytí účinnosti smlouvy, včetně výpůjčky 4 kusů nových, nepoužitých analyzátorů krevních plynů, a to: • 2 ks stolních analyzátorů s kazetovým systémem a • 2 ks stolních analyzátorů s možností jednotlivé výměny elektrod
Interne KennungOPA/FMP/2026/11/výpůjčky OKB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionena) Změna rozsahu plnění (navýšení počtu vyšetření) Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu závazku při navýšení rozsahu poskytovaných služeb (počtu vyšetření např. v důsledku nepředvídaných krizových situací nebo rozšíření odběrové sítě zadavatele, jež povedou k nutnosti navýšení počtu vyšetření). Tato změna spočívá v možnosti navýšení předpokládaného počtu laboratorních vyšetření, a to až o 30 % základní předpokládané hodnoty veřejné zakázky (tj. 1.380.000,- Kč bez DPH) b) Technologický upgrade (výměna bezplatně vypůjčeného analyzátoru) Zadavatel si vyhrazuje právo na bezplatnou výměnu vypůjčeného analyzátoru za nový (inovovaný či nástupnický) model, a to v případě ukončení výroby, distribuce či technické podpory původního analyzátoru ze strany výrobce, nebo z důvodu zavedení modernějších diagnostických metodik. Tato změna je přípustná pouze za splnění podmínek, že: • nový analyzátor bude splňovat minimální technické parametry požadované v původní zadávací dokumentaci, • bude poskytnut za stejných podmínek (bezplatná výpůjčka), • výměna nepovede ke zvýšení sjednaných jednotkových cen reagencií a spotřebního materiálu a • náklady na instalaci, validaci a zaškolení personálu nese v plné výši dodavatel.