2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ecologische verbindingszone Zwaluwenbunders en boslandschap Rugdijk
Beschreibung: Aanbestedende dienst is op zoek is naar een Opdrachtnemer om een Bouwteamovereenkomst mee te sluiten die toeziet op de voorbereiding en eventuele realisatie van een ecologische verbindingsstructuur en uitvoer van de kaderrichtlijn water (KRW) maatregelen in het gebied Zwaluwenbunders. Het project wordt aangepakt in een Bouwteamverband. De opleverdatum van het gehele werk is 31 december 2027. De deelnamevergoeding voor het bouwteam is maximaal € 60.000, -. Het taakstellend budget is ca € 2.900.000, -.
Interne Kennung: 2025/107/RUI/JB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1