See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce ulice Kutnohorská, Kolín
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je rekonstrukce ulice Kutnohorská v Kolíně. Jedná se o rekonstrukci komunikace v celé šíři uličního prostoru, vč. kanalizace, vodovodu, přípojek uličních vpustí, veřejného osvětlení, městského kamerového a informačního systému, označníků zastávek MHD a světelných dopravních značek vč. připojení, sadových úprav, městského mobiliáře. Součástí zakázky je také povýsadbová péče.
Interne Kennung: 1337
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 44161200 Hauptwasserleitungen
5. Los
Los: LOT-0001