2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rijdraadvernieuwing op het grondgebied van Projects North (Vlaanderen). Perceel 1: Rijdraadvernieuwing zonder verplichting tot werktrein Perceel 2: Rijdraadvernieuwing met werktrein Raamovereenkomst.
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst van werken. Deze opdracht betreft: Vervangen van de rijdraden van de bovenleiding in regio Noord. De hoeveelheden die in de opmeting worden vermeld zijn de beoogde hoeveelheden voor de gehele duur van de opdracht: initiële periode en alle eventuele verlengingen. Infrabel verbindt er zich niet toe om de in de opmeting vermelde prestaties en hoeveelheden te bestellen. De maximale waarde van de raamovereenkomst zal altijd het totaalbedrag van de 1e gerangschikte offerte bij de gunning zijn. Onder voorbehoud van de toepassing van de herzieningsclausules waarin het bestek voorziet, zal de raamovereenkomst eindigen zodra de geplaatste deelopdrachten het genoemde totaalbedrag hebben be-reikt.
Interne Kennung: 57/42/2/25/402_
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 57/42/2/25/402: Rijdraadvernieuwing op het grondgebied van Projects North (Vlaanderen) – Perceel 1 Rijdraadvernieuwing zonder verplichting tot werktrein
Beschreibung: Rijdraadvernieuwing zonder verplichting tot werktrein
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 57/42/2/25/402: Rijdraadvernieuwing op het grondgebied van Projects North (Vlaanderen) – Perceel 2 Rijdraadvernieuwing met werktrein
Beschreibung: Rijdraadvernieuwing met werktrein
Interne Kennung: 2