548038-2026 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Implantate – Dostawa implantów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa implantów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa implantów kręgosłupa, oka, ucha, nosa oraz do rekonstrukcji kości twarzoczaszki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.1-2.4 do SWZ.
Interne KennungPN-46/26/KP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1 - Implanty kręgosłupa dostęp dolny tylny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa opasek do rurki tracheostomijnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ.
LosLOT-0002
Titelczęść 2 - Implanty oka, nosa i ucha
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa implantów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.2 do SWZ.
LosLOT-0003
Titelczęść 3 - Implanty, system do stabilizacji kręgosłupa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa implantów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.3 do SWZ.
LosLOT-0004
Titelczęść 4 - Oprzyrządowanie do zespoleń i rekonstrukcji twarzoczaszki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa implantów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.4 do SWZ.