548045-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne KennungDZPZ-332-52PNU-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
Titel1.Wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne KennungDZPZ-332-52PNU-2026 - zadanie nr 1
LosLOT-0002
Titel2.Wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung2. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne KennungDZPZ-332-52PNU-2026 - zadanie nr 2
LosLOT-0003
Titel3.Wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung3. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne KennungDZPZ-332-52PNU-2026 - zadanie nr 3
LosLOT-0004
Titel4.Wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung4. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne KennungDZPZ-332-52PNU-2026 - zadanie nr 4
LosLOT-0005
Titel5.Wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung5. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne KennungDZPZ-332-52PNU-2026 - zadanie nr 5
LosLOT-0006
Titel6.Wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung6. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne KennungDZPZ-332-52PNU-2026 - zadanie nr 6
LosLOT-0007
Titel7.Wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung7. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne KennungDZPZ-332-52PNU-2026 - zadanie nr 7
LosLOT-0008
Titel8.Wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung8. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne KennungDZPZ-332-52PNU-2026 - zadanie nr 8
LosLOT-0009
Titel9.Wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung9. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne KennungDZPZ-332-52PNU-2026 - zadanie nr 9
LosLOT-0010
Titel10.Wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung10. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne KennungDZPZ-332-52PNU-2026 - zadanie nr 10
LosLOT-0011
Titel11.Wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung11. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne KennungDZPZ-332-52PNU-2026 - zadanie nr 111