2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst leveren van constructieve gietstukken in metaal
Beschreibung: De raamovereenkomst omvat het gieten en leveren van unieke constructieve onderdelen in diverse staalsoorten aan de hand van een mal.De opdracht omvat hoofdzakelijk het fabriceren en leveren van verscheidene wielen voor sluisonderdelen en eventueel andere onderdelen uit gietijzer. De gietstukken worden gegoten en geleverd op afroep. Uitzonderlijk kan het zijn dat er smeedstukken besteld worden.
Interne Kennung: PPP0B3-19810/6034/B11383
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: B11383_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212390 Schleusen