See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przygotowania i dystrybucji całodziennego wyżywienia dla pacjentów SPZOZ w Kościanie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 3 , 6.1. 6.2. do SWZ
Interne Kennung: ZP.260.37.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 3 , 6.1 6.2 do SWZ