548069-2025 - Auftragsänderung
Polen – Projektaufsicht und Dokumentation – Projekt budowlany wraz z materiałami do uzyskania decyzji ZRID, projekt wykonawczy, materiały przetargowe oraz pełnienie nadzoru autorskiego: „Rozbudowa DK nr 22 na odcinku Chojnice - Czersk”
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjekt budowlany wraz z materiałami do uzyskania decyzji ZRID, projekt wykonawczy, materiały przetargowe oraz pełnienie nadzoru autorskiego: „Rozbudowa DK nr 22 na odcinku Chojnice - Czersk”
BeschreibungZamówienie obejmuje: — wykonanie mapy do celów projektowych i jej ewentualnej aktualizacji, — wykonanie uproszczonej koncepcji przekroju 2+1, — wykonanie projektu budowlanego oraz wykonawczego, — wykonanie opracowań środow., niezbędnych do prawidłowego przygotowania oraz zrealizowania zadania, — wykonanie dokumentacji do wniosku o wydanie decyzji ZRID, w tym mapy z projektami podziału nieruchomości, — wykonanie dokumentacji geotechnicznej oraz wyników badań istniejącej konstrukcji nawierzchni, — wykonanie Specyfikacji Techn., Przedmiarów, Kosztorysów Ofertowych, Kosztorysu inwestorskiego, — opracowanie odpowiedzi na pytania wykonawców oraz dokonywanie ewentualnych modyfikacji opracowanych dokumentów w okresie trwania postępowania przetargowego na realizację robót wg wymagań SIWZ, — wyznaczenie projektów podziału na gruncie oraz oznaczenie granic słupami PD oraz wykonanie II etapu prac podziałowych – ujawnienie zmian w ewidencji gruntów i budynków, — sprawowanie nadzoru autorskiego.
Interne KennungO.GD.I-1.2413.10.2018
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0000
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi: Projekt budowlany wraz z materiałami do uzyskania decyzji ZRID, projekt wykonawczy, materiały przetargowe oraz pełnienie nadzoru autorskiego: „Rozbudowa drogi krajowej nr 22 na odcinku Chojnice - Czersk” wraz z materiałami do wniosków o uzyskanie decyzji administracyjnych, w tym decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU), decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dla przedmiotowego zadania inwestycyjnego. Nadto w zakres zamówienia wchodzi przygotowanie odpowiedzi na pytania wykonawców robót oraz dokonywanie ewentualnych modyfikacji opracowanych dokumentów w okresie trwania postępowania przetargowego na realizację robót oraz pełnienie nadzoru autorskiego na etapie realizacji robót. Szczegółowy zakres i wielkość zamówienia określone zostały w dokumentacji zamówienia w szczególności w Tomie II SIWZ – Opis Przedmiotu zamówienia. 2. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminie 49 miesięcy licząc od dnia zawarcia Umowy, z zachowaniem terminów pośrednich określonych w SIWZ, Tom II OPZ, pkt II.8. Na okres wykonania zamówienia składają się następujące terminy pośrednie. a) 15 miesięcy – wykonanie Etapu I zamówienia określonego w Tabeli Opracowań Projektowych, b) 6 miesięcy – procedura przetargowa na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych, c) 16 miesięcy – realizacja robót budowlanych, d) 12 miesięcy - okres rękojmi za wady dla robót budowlanych. Okres wykonania zamówienia - 49 miesięcy jest terminem szacunkowym i zależy od okresów trwania procedury przetargowej oraz realizacji robót budowlanych, nad którymi sprawowany będzie Nadzór Autorski i w związku z tym może ulec wydłużeniu lub skróceniu.