548097-2026 - Ergebnis
Tschechien – Arzneimittel – PL Šternberk – dodávka léčiv a ostatního lékárenského sortimentu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPL Šternberk – dodávka léčiv a ostatního lékárenského sortimentu
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek léčiv a ostatního lékárenského sortimentu na jednotlivá oddělení a pracoviště Psychiatrické léčebny Šternberk.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungLECIVA
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si podle § 100 zákona vyhrazuje možnost změny jednotkových cen dodávaných léčivých přípravků a ostatního lékárenského sortimentu. V případě snížení limitu maximální ceny léčiva nebo jiného lékárenského sortimentu, který je předmětem této veřejné zakázky, v rámci správního řízení Státním ústavem pro kontrolu léčiv, má vybraný dodavatel povinnost snížit jednotkové kupní ceny stanovené pro jednotlivé položky léčivých přípravků dle Přílohy č. 2 Svazku 1.