548104-2026 - Wettbewerb
Polen – Bürobedarf – Dostawa artykułów biurowych dla UCK WUM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa artykułów biurowych dla UCK WUM
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów biurowych dla UCK WUM w podziale na 5 Części. Część 1 - Płyty DVD Część 2 - Artykuły biurowe Część 3 - Etykiety na strzykawki Część 4 - Kasety do wydruku opasek Część 5 - Etykiety na worki z odpadami Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne KennungDZPUCK.262.143.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199760 Etiketten, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Płyty DVD
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa płyt DVD. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, działając w oparciu o przepis art. 441 ustawy, w ramach prawa opcji może zlecać Wykonawcy realizację dodatkowych dostaw, zgodną z przedmiotem zamówienia podstawowego, o którym mowa w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 Formularz asortymentowo – cenowy. Zamawiający będzie wykonywał prawo opcji, o którym mowa powyżej poprzez złożenie w tym zakresie oświadczeń. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji kilkakrotnie albo jednokrotnie, do momentu wykorzystania maksymalnej wartości, określonej w § 2 Załącznika nr 4 do SWZ Projektowanych Postanowieniach Umowy. Maksymalna wartość objęta prawem opcji, o której mowa powyżej, nie przekroczy 20% Wynagrodzenia Wykonawcy wynikającego z zawartej umowy. Wartość prawa opcji, wskazana każdorazowo w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji, ustalana będzie na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie Wykonawcy – Załącznik nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy. Zlecenia, o których mowa powyżej, stanowią uprawnienie Zamawiającego, objęte prawem opcji. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tytułu niezłożenia przez Zamawiającego zamówień objętych prawem opcji lub złożenie zamówień w ramach prawa opcji w zakresie mniejszym, aniżeli objęte prawem opcji ilości maksymalne, o których mowa powyżej. Bez względu na to, w jakim zakresie zostanie Wykonawcy udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie wyłącznie za zrealizowaną część zamówienia, w ramach udzielanego prawa opcji. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane na zasadach i w terminach, o których mowa w Załączniku nr 4 - Projektowane Postanowienia Umowy.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Artykuły biurowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów biurowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Etykiety na strzykawki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa etykiet na strzykawki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 30199760 Etiketten
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Kasety do wydruku opasek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kaset do wydruku opasek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne KennungCzęść 4
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Etykiety na worki z odpadami
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa etykiet na worki z odpadami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne KennungCzęść 5