2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výkon technického dozoru stavebníka pro projekt Nová CHÚV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výkon technického dozoru stavebníka dle § 161, odst. 2 zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, v platném znění realizovaný v rámci výstavby nové chemické úpravny vody v areálu elektrárny Mělník.
Interne Kennung: N006/26/V00024951
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku je uvedena v Zadávací dokumentaci.