See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga vođenja projekta gradnje biološkog laboratorija i nastambi
Beschreibung: Predmet nabave je usluga voditelja projekta gradnje: - Biološkog laboratorija - Biološkog segmenta-nastambe
Interne Kennung: EV 52/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je usluga vođenja projekta gradnje: - Biološkog laboratorija - Biološkog segmenta-nastambi