See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodanie náhradnej autobusovej dopravy
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy na celom území Slovenskej republiky autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate podľa objednávky obstarávateľa. Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované obstarávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane obstarávateľa. Jednotlivé traťové úseky a podrobné vymedzenie predmetu zákazky je definované v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: S3473/2026-SeON
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Košice, okruh Trebišov
Beschreibung: Predmetom časti č. 1 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Košice, okruh Trebišov klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_1
Los: LOT-0002
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Košice, okruh Humenné
Beschreibung: Predmetom časti č. 2 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Košice, okruh Humenné klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky.
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_2
Los: LOT-0003
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Košice, okruh Prešov
Beschreibung: Predmetom časti č. 3 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Košice, okruh Prešov klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky.
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_3
Los: LOT-0004
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Košice, okruh Margecany
Beschreibung: Predmetom časti č. 4 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Košice, okruh Margecany klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky.
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_4
Los: LOT-0005
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Košice, okruh Poprad Tatry
Beschreibung: Predmetom časti č. 5 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Košice, okruh Poprad Tatry klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky.
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_5
Los: LOT-0006
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Košice, okruh Košice
Beschreibung: Predmetom časti č. 6 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Košice, okruh Košice klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky.
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_6
Los: LOT-0007
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Zvolen, okruh Zvolen
Beschreibung: Predmetom časti č. 5 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Zvolen, okruh Zvolen klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky.
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_7
Los: LOT-0008
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Zvolen, okruh Fiľakovo
Beschreibung: Predmetom časti č. 5 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Zvolen, okruh Fiľakovo klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky.
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_8
Los: LOT-0009
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Zvolen, okruh Brezno
Beschreibung: Predmetom časti č. 1 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Zvolen, okruh Brezno klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_9
Los: LOT-0010
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Zvolen, okruh Levice
Beschreibung: Predmetom časti č. 1 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Zvolen, okruh Levice klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_10
Los: LOT-0011
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Žilina, okruh Kraľovany
Beschreibung: Predmetom časti č. 1 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Žilina, okruh Kraľovany klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_11
Los: LOT-0012
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Žilina, okruh Žilina
Beschreibung: Predmetom časti č. 1 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Žilina, okruh Žilina klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_12
Los: LOT-0013
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Žilina, okruh Čadca
Beschreibung: Predmetom časti č. 1 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Žilina, okruh Čadca klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_13
Los: LOT-0014
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Žilina, okruh Prievidza
Beschreibung: Predmetom časti č. 1 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Žilina, okruh Prievidza klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_14
Los: LOT-0015
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Žilina, okruh Trenčín
Beschreibung: Predmetom časti č. 1 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Žilina, okruh Trenčín klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky.
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_15
Los: LOT-0016
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Bratislava, okruh Lužianky
Beschreibung: Predmetom časti č. 1 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Bratislava, okruh Lužianky klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky.
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_16
Los: LOT-0017
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Bratislava, okruh Kúty
Beschreibung: Predmetom časti č. 1 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Bratislava, okruh Kúty klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky.
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_17
Los: LOT-0018
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Bratislava, okruh Bratislava
Beschreibung: Predmetom časti č. 1 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Bratislava, okruh Bratislava klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky.
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_18
Los: LOT-0019
Titel: Náhradná autobusová doprava v regióne Bratislava, okruh Nové Zámky
Beschreibung: Predmetom časti č. 1 zákazky je zabezpečenie náhradnej autobusovej dopravy v regióne Bratislava, okruh Nové Zámky klimatizovanými autobusmi s úložným priestorom na prepravu batožín, s kapacitou minimálne 40 miest na sedenie na úsekoch trate požadovaných objednávkou objednávateľa (ďalej ako „predmet zákazky“). Autobusová doprava v takomto prípade slúži ako náhrada za vlakové spojenia prevádzkované objednávateľom počas nezjazdnosti železničnej dopravnej cesty, alebo z technologických dôvodov na strane objednávateľa. V špecifických prípadoch môže objednávateľ požadovať (po dohode s dodávateľom) aj vozidlá s nižšou kapacitou. Jednotlivé vlaky sú nahrádzané jedným až ôsmimi autobusmi súčasne. Počet autobusov na jeden vlak, rozpis jázd a miesta zastavenia určuje objednávateľ v prílohe objednávky.
Interne Kennung: S3473/2026-SeON_19