548133-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Zakup i dostawa wraz z konfiguracją infrastruktury serwerowej dla Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa wraz z konfiguracją infrastruktury serwerowej dla Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wraz z konfiguracją infrastruktury serwerowej dla Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach. 2. Dostawy będące przedmiotem zamówienia obejmują: 2.1. Zamówienie podstawowe (gwarantowane), które obejmuje zakup oraz dostawę wraz z konfiguracją infrastruktury serwerowej, szczegółowo wskazanej w formularzu oferty cenowej A, który znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. 2.2. Zamówienie objęte prawem opcji, polegające na zakupie oraz dostawie wraz z konfiguracją infrastruktury serwerowej, szczegółowo wskazanej w formularzu oferty cenowej B, który znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Z uprawnienia do zastosowania prawa opcji w przewidzianym terminie (tj. do dnia 31.12.2027 r.), Zamawiający może skorzystać w każdym czasie na zasadach przewidzianych we wzorze umowy. 3. Szczegółowy zakres zamówienia oraz wymagania Zamawiającego określają opis przedmiotu zamówienia, formularz oferty oraz wzór umowy, które stanowią załączniki nr 1, 2 i 4 do SWZ. 4. Dodatkowe wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia. 4.1. Wszystkie prace będą prowadzone w siedzibach Zamawiającego przy ul. Filaretów 31 oraz przy ul. Budowalnych 41. Maksymalnie prace będą prowadzone na I piętrze bez windy. Wykonawca prac musi założyć konieczność wniesienia całości sprzętu bez użycia windy. 4.2. Wszystkie prace muszą być przeprowadzone w sposób niezakłócający pracy Zamawiającego w jego godzinach pracy, tj.: poniedziałek od godziny 7:00 do godziny 17:00 wtorek, środa, czwartek od godziny 07:00 do godziny 15:00 piątek od godziny 07:00 do godziny 13:00.
Interne KennungDZP-340/168/08/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31213300 Kabelverteilschrank, 32420000 Netzausrüstung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72265000 Software-Konfiguration, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wraz z konfiguracją infrastruktury serwerowej dla Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach. 2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz wymagania Zamawiającego określają opis przedmiotu zamówienia, formularz oferty oraz wzór umowy, które stanowią załączniki nr 1, 2 i 4 do SWZ. 3. Dodatkowe wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia. 3.1. Wszystkie prace będą prowadzone w siedzibach Zamawiającego przy ul. Filaretów 31 oraz przy ul. Budowalnych 41. Maksymalnie prace będą prowadzone na I piętrze bez windy. Wykonawca prac musi założyć konieczność wniesienia całości sprzętu bez użycia windy. 3.2. Wszystkie prace muszą być przeprowadzone w sposób niezakłócający pracy Zamawiającego w jego godzinach pracy, tj.: poniedziałek od godziny 7:00 do godziny 17:00 wtorek, środa, czwartek od godziny 07:00 do godziny 15:00 piątek od godziny 07:00 do godziny 13:00. 4. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych dla zaoferowanego sprzętu, który Wykonawca wskaże w pkt 1.1.1. formularza oferty, tj.: 4.1. Dla pozycji 1 - Szafa RACK 19" 42U wraz z wyposażeniem i konsolą z monitorem minimum 17" a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 4.2. Dla pozycji 2 Przełącznik sieciowy SPF+ wraz z modułami i okablowaniem a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 4.3. Dla pozycji 3 Serwer klastra wysokiej dostępności HA a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu oraz dysków, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych (dotyczy również myszy i klawiatur, jeżeli nie będą stanowiły całości wyposażenia dostarczonego przez producenta serwera); b) potwierdzone przez Wykonawcę testy zaoferowanego procesora ze strony http://www.cpubenchmark.net – dopuszcza się wydruk ze strony internetowej, który należy załączyć do oferty (dopuszcza się wyniki z ostatnich 30 dni, licząc od daty składania oferty, o której mowa w Dział XII pkt 11). 4.4. Dla pozycji 4 Macierz klastra wysokiej dostępności HA a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu oraz dysków, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 4.5. Dla pozycji 5 Serwer kopii zapasowych a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu oraz dysków, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych (dotyczy również myszy i klawiatur, jeżeli nie będą stanowiły całości wyposażenia dostarczonego przez producenta serwera); b) potwierdzone przez Wykonawcę testy zaoferowanego procesora ze strony http://www.cpubenchmark.net – dopuszcza się wydruk ze strony internetowej, który należy załączyć do oferty (dopuszcza się wyniki z ostatnich 30 dni, licząc od daty składania oferty, o której mowa w Dział XII pkt 11). 4.6. Dla pozycji 6 - Macierz kopii zapasowych a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu oraz dysków, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 4.7. Dla pozycji 7 - Urządzenia UPS a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 4.8. Dla pozycji 8 - Licencje Windows Datacenter 2025 PL a) karty katalogowe producenta oferowanej licencji; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 4.9. Dla pozycji 9 - Licencje Windows Standard 2025 PL a) karty katalogowe producenta oferowanej licencji; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 4.10. Dla pozycji 10 - Licencje CAL User Windows 2025 PL a) karty katalogowe producenta oferowanej licencji; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 4.11. Dla pozycji 11 - Licencje CAL Device Windows 2025 PL a) karty katalogowe producenta oferowanej licencji; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 4.12. Dla pozycji 12 Serwer redundantny do klastra wysokiej dostępności HA a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu oraz dysków, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych (dotyczy również myszy i klawiatur, jeżeli nie będą stanowiły całości wyposażenia dostarczonego przez producenta serwera); b) potwierdzone przez Wykonawcę testy zaoferowanego procesora ze strony http://www.cpubenchmark.net – dopuszcza się wydruk ze strony internetowej, który należy załączyć do oferty (dopuszcza się wyniki z ostatnich 30 dni, licząc od daty składania oferty, o której mowa w Dział XII pkt 11). 4.13. Dla pozycji 13 - Licencje Windows Datacenter 2025 PL a) karty katalogowe producenta oferowanej licencji; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych;
Interne KennungDZP-340/168/07/2026
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Dostawy będące przedmiotem zamówienia obejmują: 1.1. Zamówienie podstawowe (gwarantowane), które obejmuje zakup oraz dostawę wraz z konfiguracją infrastruktury serwerowej, szczegółowo wskazanej w formularzu oferty cenowej A, który znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. 1.2. Zamówienie objęte prawem opcji, polegające na zakupie oraz dostawie wraz z konfiguracją infrastruktury serwerowej, szczegółowo wskazanej w formularzu oferty cenowej B, który znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Z uprawnienia do zastosowania prawa opcji w przewidzianym terminie (tj. do dnia 31.12.2027 r.), Zamawiający może skorzystać w każdym czasie na zasadach przewidzianych we wzorze umowy.