2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP LEKKIEGO SAMOCHODU OPERACYJNEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup lekkiego samochodu operacyjnego z napędem 4x4 hybrydowym, nadwozie pięcio drzwiowe typu SUV, posiadające pięć miejsc siedzących. Zakup dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji technicznoe-ksploatacyjnej.
Vorherige Bekanntmachung: 444101-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PT.2370.3.2026
Menge: 1 Stück