548203-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Gleisbaumaterial und -teile – Vasúti kitérők és kitérőalkatrészek beszerzése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vasúti kitérők és kitérőalkatrészek beszerzése
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés megkötése vasúti kitérők és kitérőalkatrészek beszerzésére nettó 2.000.000.000,- Ft keretösszegben. Ajánlatkérő a teljes keretösszegből nettó 1.540.000.000,- Ft + ÁFA összegre vállal lehívási kötelezettséget. Várható mennyiség: 9 féle kitérőcsoport 48. XII. eg. 1:9 rendszerű kitérő B.54.XIV. 1:9 rendszerű kitérő B54-800. 1:14,3 rendszerű kitérő B.60-800 rendszerű kitérő B.54.XII. rendszerű kitérő B.60.XI. 1:9 rendszerű kitérő B.54.XI. 1:9 rendszerű kitérő B.54.XIII. 1:9 rendszerű kitérő B.54.XVI. rendszerű kitérő 1077 féle kitérőalkatrész
Interne Kennung: EKR000950992026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34946000 Gleisbaumaterial und -teile
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés megkötése vasúti kitérők és kitérőalkatrészek beszerzésére nettó 2.000.000.000,- Ft keretösszegben. Ajánlatkérő a teljes keretösszegből nettó 1.540.000.000,- Ft + ÁFA összegre vállal lehívási kötelezettséget. Várható mennyiség: 9 féle kitérőcsoport 48. XII. eg. 1:9 rendszerű kitérő B.54.XIV. 1:9 rendszerű kitérő B54-800. 1:14,3 rendszerű kitérő B.60-800 rendszerű kitérő B.54.XII. rendszerű kitérő B.60.XI. 1:9 rendszerű kitérő B.54.XI. 1:9 rendszerű kitérő B.54.XIII. 1:9 rendszerű kitérő B.54.XVI. rendszerű kitérő 1077 féle kitérőalkatrész Ajánlatkérő a tervezett igények alapján a szerződés időtartamára kalkulált mennyiségi szorzókat tételenként részletezve a további közbeszerzési dokumentumokban adja meg. Ajánlatkérő az egyes tételek tekintetében mennyiségi lehívási kötelezettséget nem vállal, nyertes ajánlattevő a szerződés teljesítését Ajánlatkérő eseti megrendeléseinek megfelelően köteles teljesíteni. Ajánlatkérő egyúttal felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a kalkulált mennyiségi szorzók az ajánlattevő ajánlati árának meghatározásához és az ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében kerültek meghatározásra, továbbá az ajánlatkérő által a szerződés teljesítéséhez rendelkezésre álló anyagi fedezet alapját képezik. Erre tekintettel, amennyiben a legkedvezőbb ajánlatban az ajánlattevő által a termékre megajánlott egységár és a mennyiségi szorzók alapján képzett ajánlati ár meghaladja az ajánlatkérő által az eljárás előkészítése során meghatározott (és a Kbt. 75. § (4) bekezdésének megfelelően igazolható) anyagi fedezet mértékét, úgy ajánlatkérő az eljárást a Kbt. 75. § (2) bekezdés b) pontjára tekintettel eredménytelenné nyilváníthatja. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy amennyiben a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra utal, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra, továbbá szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásokra hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell. A kitérők és kitérőalkatrészek részletes műszaki paramétereit a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza. A kitérők beépítése nem képezi nyertes ajánlattevő feladatát, azonban a kitérők tekintetében megajánlott ellenszolgáltatásnak tartalmaznia kell a kitérők első karbantartásának elvégzését is.
Interne Kennung: EKR000950992026/1