See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa organizacji seminariów informacyjnych w 16 lokalizacjach w Polsce w ramach projektu grantowego: „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” w ramach działania FENIX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji seminariów informacyjnych w 16 lokalizacjach w Polsce w ramach projektu grantowego: „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” w ramach działania FENIX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027”. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 61409-2026
Interne Kennung: NFZ-BAG-SZP.251.34.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79951000 Veranstaltung von Seminaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55110000 Hotel-Übernachtungen, 80590000 Tutorendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZEŚĆ 1: Realizacja seminarium w województwie lubelskim.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji seminariów informacyjnych w 16 lokalizacjach w Polsce w ramach projektu grantowego: „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” w ramach działania FENIX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027”. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie Części lub na dowolnie wybrane Części. Zamówienie może zostać udzielone jednemu Wykonawcy na wszystkie Części. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 4. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55110000 Hotel-Übernachtungen, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 80590000 Tutorendienste
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2: Realizacja seminarium w województwie podkarpackim.
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3: Realizacja seminarium w województwie łódzkim.
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4: Realizacja seminarium w województwie śląskim;
Los: LOT-0005
Titel: CZEŚĆ 5: Realizacja seminarium w województwie opolskim.
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6: Realizacja seminarium w województwie dolnośląskim;
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ 7: Realizacja seminarium w województwie świętokrzyskim.
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ 8: Realizacja seminarium w województwie małopolskim.
Los: LOT-0009
Titel: CZEŚĆ 9: Realizacja seminarium w województwie kujawsko-pomorskim.
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ 10: Realizacja seminarium w województwie pomorskim;
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ 11: Realizacja seminarium w województwie warmińsko-mazurskim.
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ 12: Realizacja seminarium w województwie podlaskim.
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ 13: Realizacja seminarium w województwie zachodniopomorskim.
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ 14: Realizacja seminarium w województwie lubuskim.
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ 15: Realizacja seminarium w województwie wielkopolskim.
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ 16: Realizacja seminarium w województwie mazowieckim.