548209-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Rattenbekämpfung – Vejen Forsyning A/S - udbud af rottebekæmpelse, service og rådgivning.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVejen Forsyning A/S - udbud af rottebekæmpelse, service og rådgivning.
BeschreibungVejen Forsyning A/S udbyder rottebekæmpelse, service og rådgivning.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90923000 Rattenbekämpfung
5. Los
LosLOT-0001
TitelVejen Forsyning A/S - udbud af rottebekæmpelse, service og rådgivning
BeschreibungVejen Forsyning A/S udbyder rottebekæmpelse, service og rådgivning
Optionen
Beschreibung der OptionenOption på forlængelse i 1 år.