548224-2026 - Ergebnis
Polen – Ärztliche Versorgung im Krankenhaus – Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu interpretacji obrazu angio – TK naczyń wieńcowych w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej.
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu interpretacji obrazu angio – TK naczyń wieńcowych w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej.
BeschreibungPrzedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych dla osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych, objętych opieką Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Ziołowa 45/47, 40-635 Katowice (zwanego dalej: Szpitalem) w następującym zakresie: Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu interpretacji obrazu angio – TK naczyń wieńcowych w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej. Nazwy i kody opisujące przedmiot zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień: CPV 85111200-2 – Medyczne usługi szpitalne CPV 85121231-1 – Usługi kardiologiczne Szczegółowy opis wymogów świadczeń zawarty jest w Szczegółowych Warunkach Konkursu Ofert (SWKO).
Interne KennungDK/193/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen