2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Beschreibung: ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE POŁOŻNICTWA I GINEKOLOGII, POBRANIE MATERIAŁU Z SZYJKI MACICY DO PRZESIEWOWEGO BADANIA CYTOLOGICZNEGO - ZAKRES SKOJARZONY, ŚWIADCZENIA ZABIEGOWE W POŁOŻNICTWIE I GINEKOLOGII-ZAKRES SKOJARZONY
Interne Kennung: 14-25-001006/AOS/02/1/02.1450.001.02/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001