548229-2026 - Ergebnis
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Zakup wyposażenia w ramach programu pn. ”Przebudowa i modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego (ZOL) wraz z przekształceniem 15 łóżek spoza ZOL na opiekuńczo-lecznicze
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wyposażenia w ramach programu pn. ”Przebudowa i modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego (ZOL) wraz z przekształceniem 15 łóżek spoza ZOL na opiekuńczo-lecznicze
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Zakup wyposażenia w ramach programu pn. ”Przebudowa i modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego (ZOL) wraz z przekształceniem 15 łóżek spoza ZOL na opiekuńczo-lecznicze w celu poprawy warunków i jakości opieki nad pacjentami ZOL” realizowanego w zakresie Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”. Zamawiający wymaga, aby wyposażenie (sprzęt, urządzenia) stanowiące przedmiot zamówienia były: a) fabrycznie nowe, b) wolne od wad fabrycznych i prawnych, c) nieużywane (również w celach demonstracyjnych) i nieuszkodzone. Szczegółowy opis parametrów technicznych wymaganych przez Zamawiającego stanowi: załącznik nr 1 do SWZ. W ramach zaoferowanego wynagrodzenia całkowitego Wykonawca, na własny koszt i ryzyko, zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego, t. j.: na adres: ul. Mickiewicza 168, 37-600 Lubaczów 2. Wspólny słownik zamówień (CPV): 30213100-6-komputery przenośne, 33123210-3-urządzenia do monitorowania czynności serca, 33192100-3-łóżka do użytku medycznego, 33182100-0-defibrylatory, 33190000-8-różne urządzenia i produkty medyczne, 30236000-2-różny sprzęt komputerowy, 39100000-3-meble, 33196200-2-sprzęt dla osób niepełnosprawnych. 3. Zamówienie podzielone jest na siedem zadań częściowych: 1) części I: „Dostawa łóżek specjalistycznych, materacy przeciwodleżynowych oraz szafek przyłóżkowych, 2) części II: „Dostawa sprzętu terapeutycznego, rehabilitacyjnego, pielęgnacyjnego i pomocniczego”, 3) części III: „Dostawa sprzętu do rehabilitacji ruchowej, pionizacji i terapii chodu”, 4) części IV: „Dostawa robotycznego sprzętu rehabilitacyjnego”, 5) części V: „Dostawa aparatury medycznej do diagnostyki, monitorowania i ratowania funkcji życiowych”, 6) części VI: „Dostawa mebli”, 7) części VII: „Dostawa wyposażenia pomocniczego, informatycznego i organizacyjnego”. Wszystkie stawiane wymagania zawarte w SWZ są jednakowe dla każdej z części zamówienia; należy je traktować oddzielnie w stosunku do poszczególnych zadań z wyjątkami opisanymi bezpośrednio w SWZ. 1. Rozwiązania równoważne: a) jeżeli w jakimkolwiek miejscu w dokumentach zamówienia zostały wskazane nazwy producenta, nazwy własne, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie materiałów czy urządzeń służących do wykonania niniejszego zamówienia - wszędzie tam Zamawiający dodaje wyrazy "lub równoważne" i wszędzie tam Zamawiający dopuszcza stosowanie równoważnych nazw producenta, nazw własnych, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia materiałów czy urządzeń służących do wykonania niniejszego zamówienia; b) jeżeli w jakimkolwiek miejscu w dokumentacji znajdują się odniesienia do norm europejskich, ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, wszędzie tam Zamawiający dodaje do tych nazw wyrazy "lub równoważne" i wszędzie tam Zamawiający dopuszcza stosowanie równoważnych norm, ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych; c) do materiałów i urządzeń wskazanych w dokumentacji, dla których są wskazane nazwy producenta, nazwy własne, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie można stosować materiały i urządzenia równoważne pod względem parametrów technicznych, jakościowych, funkcjonalnych oraz użytkowych. Przewidziane do zastosowania urządzenia i materiały powinny spełniać parametry określone w dokumentacji projektowej i nie powinny być gorsze od założeń projektowych; d) Wykonawca powołujący się na zastosowanie materiałów równoważnych winien wykazać, iż spełniają one wymogi zamawiającego w szczególności poprzez udokumentowanie załączonymi do oferty informacjami na temat parametrów techniczno - wytrzymałościowych, szczegółowych rysunków technicznych, atestów, aprobat, deklaracji zgodności, kartami katalogowymi urządzeń i materiałów zamiennych. Niniejsze dokumenty muszą w sposób jednoznaczny stwierdzać równoważność proponowanych materiałów i urządzeń w stosunku do przyjętych w projekcie; e) Zamawiający zastrzega sobie prawo do oceny równoważności proponowanych materiałów lub urządzeń. Zamawiający zastrzega sobie także prawo do korzystania w tym względzie z opinii ekspertów. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Ofertę można złożyć na dowolną ilość części. Części nie mogą być dzielone przez Wykonawców. Oferty nie zawierające pełnego zakresu zamówienia dotyczącego danej części zostaną odrzucone. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy. 3. Zamawiający informuje, że realizacja projektu z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) musi odbywać się z zachowaniem zasady „nieczynienia poważnych szkód dla środowiska” (DNSH), zgodnie z art. 17 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852. W związku z tym Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia w sposób nienaruszający żadnego z 6 celów środowiskowych UE: • łagodzenia zmian klimatu, • adaptacji do zmian klimatu, • zrównoważonego gospodarowania wodami, • gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ), • zapobiegania zanieczyszczeniom, • ochrony bioróżnorodności i ekosystemów. W ramach zasady DNSH i zaleceń zielonych zamówień publicznych Wykonawca będzie zobowiązany do: a) podejmowania działań mających na celu zapobieganie zanieczyszczeniom i awariom. b) stosowania urządzeń i materiałów z certyfikatami ekologicznymi, wszędzie tam gdzie to jest możliwe oraz uzasadnione spełnieniem wymogów DNSH. c) segregowania i recyklingu odpadów powstałych w wyniku realizacji prac. d) zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy dla pracowników. e) przestrzegania przepisów prawa dotyczących ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.
Interne KennungZP.261.17.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33192100 Medizinische Betten, 33182100 Defibrillator, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 39100000 Möbel, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
Titel1) części I: „Dostawa łóżek specjalistycznych, materacy przeciwodleżynowych oraz szafek przyłóżkowych,
BeschreibungZamawiający wymaga, aby wyposażenie (sprzęt, urządzenia) stanowiące przedmiot zamówienia były: a) fabrycznie nowe, b) wolne od wad fabrycznych i prawnych, c) nieużywane (również w celach demonstracyjnych) i nieuszkodzone. Szczegółowy opis parametrów technicznych wymaganych przez Zamawiającego stanowi: załącznik nr 1 do SWZ. W ramach zaoferowanego wynagrodzenia całkowitego Wykonawca, na własny koszt i ryzyko, zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego, t. j.: na adres: ul. Mickiewicza 168, 37-600 Lubaczów 1. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium dla zadań częściowych: 1) nr 1 „Dostawa łóżek specjalistycznych, materacy przeciwodleżynowych oraz szafek przyłóżkowych w wysokości 25 000,00 zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy zł 00/100); 1. Wykonawca zobowiązany jest przed zawarciem umowy wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 5 % ceny brutto podanej w ofercie dla zadań częściowych: 1) nr 1 „Dostawa łóżek specjalistycznych, materacy przeciwodleżynowych oraz szafek przyłóżkowych, XII. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy. 1. Umowa w sprawie zamówienia publicznego zgodna z załączonymi do SWZ projektowanymi postanowieniami umowy zostanie zawarta z Wykonawcą, którego oferta została wybrana, jako najkorzystniejsza. Termin zawarcia umowy zostanie podany przez Zamawiającego. 2. Możliwości zmiany zawartej umowy oraz warunki takich zmian zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego. . Obliczanie ceny. 1. Wykonawca oblicza cenę za realizację zamówienia wykazaną w Formularzu oferty (załącznik nr 2 SWZ) w części, na którą składa ofertę na podstawie Formularza cenowego (załącznik do formularza ofertowego) dla danej części podając wartość netto, brutto (z należnym podatkiem VAT). 2. Wykonawca wypełnia Formularz cenowy w części, na którą składa ofertę stanowiący w następujący sposób: a) podać cenę jednostkową netto w pozycji cenowej. b) obliczyć wartość netto mnożąc ilość razy cenę jednostkową netto c) obliczyć wartość VAT mnożąc wartość netto razy stawkę VAT d) obliczyć wartość brutto dodając do wartości netto wartość VAT e) zsumować wartości netto, wartość VAT, wartość brutto wszystkich pozycji cenowych. 3. W ten sposób obliczoną wartość zamówienia (w danej części zamówienia) Wykonawca wpisuje do Formularza ofertowego (załącznik nr 1 do SWZ). 4. Cenę należy obliczyć: a) podając cenę netto, b) wskazując zastosowaną stawkę podatku VAT, c) obliczając wysokość podatku VAT, d) podając cenę brutto stanowiącą sumę wartości netto i wysokości podatku VAT. 5. Wszelkie rozliczenia dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia opisanego w niniejszej specyfikacji dokonywane będą w złotych polskich. 6. Cena winna uwzględniać wymagania wskazane w dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia, SWZ i Projekcie umowy. 7. Jeżeli została złożona oferta, której wybór prowadziłby do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług dla celów zastosowania kryterium ceny lub kosztu Zamawiający dolicza do przedstawionej w tej ofercie ceny kwotę podatku od towarów i usług, którą miałby obowiązek rozliczyć. 8. W ofercie, o której mowa w pkt. 16.4 SWZ Wykonawca ma obowiązek: a) poinformowania Zamawiającego, że wybór jego oferty będzie prowadził do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego; b) wskazania nazwy (rodzaju) towaru lub usługi, których dostawa lub świadczenie będą prowadziły do powstania obowiązku podatkowego; c) wskazania wartości towaru lub usługi objętego obowiązkiem podatkowym Zamawiającego, bez kwoty podatku; d) wskazania stawki podatku od towarów i usług, która zgodnie z wiedzą Wykonawcy, będzie miała zastosowanie. 9. W Formularzu ofertowym Wykonawca podaje cenę, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług oraz ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. o denominacji złotego, za którą podejmuje się zrealizować przedmiot zamówienia. 10. Wynagrodzenie będzie płatne zgodnie z Projektem umowy.
Interne KennungZP.261.17.1.2026
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Optionen
Beschreibung der Optionen11. Wymagania dot. opcji. 11.1. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp; 11.2. szczegółowy zakres dostaw dla zakresu opcjonalnego stanowi załącznik nr 7 do SWZ; 11.3. w ramach przedmiotu umowy Zamawiający, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji w całości lub w części; 11.4. zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 11.5. zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego (oświadczenia), że zamierza z prawa opcji skorzystać, zawierającego wskazany zakres w ramach przedmiotowego uprawnienia Zamawiającego; 11.6. zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak obowiązujące przy realizacji zamówienia podstawowego. 11.7. szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 3 do SWZ.
LosLOT-0002
Titel2) części II: „Dostawa sprzętu terapeutycznego, rehabilitacyjnego, pielęgnacyjnego i pomocniczego”
BeschreibungZamawiający wymaga, aby wyposażenie (sprzęt, urządzenia) stanowiące przedmiot zamówienia były: a) fabrycznie nowe, b) wolne od wad fabrycznych i prawnych, c) nieużywane (również w celach demonstracyjnych) i nieuszkodzone. Szczegółowy opis parametrów technicznych wymaganych przez Zamawiającego stanowi: załącznik nr 1 do SWZ. W ramach zaoferowanego wynagrodzenia całkowitego Wykonawca, na własny koszt i ryzyko, zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego, t. j.: na adres: ul. Mickiewicza 168, 37-600 Lubaczów 1. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium dla zadań częściowych: 2) nr 2 „Dostawa sprzętu terapeutycznego, rehabilitacyjnego, pielęgnacyjnego i pomocniczego” w wysokości 25 000,00 zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy zł 00/100); 1. Wykonawca zobowiązany jest przed zawarciem umowy wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 5 % ceny brutto podanej w ofercie dla zadań częściowych: 2) nr 2 „Dostawa sprzętu terapeutycznego, rehabilitacyjnego, pielęgnacyjnego i pomocniczego”, XII. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy. 1. Umowa w sprawie zamówienia publicznego zgodna z załączonymi do SWZ projektowanymi postanowieniami umowy zostanie zawarta z Wykonawcą, którego oferta została wybrana, jako najkorzystniejsza. Termin zawarcia umowy zostanie podany przez Zamawiającego. 2. Możliwości zmiany zawartej umowy oraz warunki takich zmian zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego. . Obliczanie ceny. 1. Wykonawca oblicza cenę za realizację zamówienia wykazaną w Formularzu oferty (załącznik nr 2 SWZ) w części, na którą składa ofertę na podstawie Formularza cenowego (załącznik do formularza ofertowego) dla danej części podając wartość netto, brutto (z należnym podatkiem VAT). 2. Wykonawca wypełnia Formularz cenowy w części, na którą składa ofertę stanowiący w następujący sposób: a) podać cenę jednostkową netto w pozycji cenowej. b) obliczyć wartość netto mnożąc ilość razy cenę jednostkową netto c) obliczyć wartość VAT mnożąc wartość netto razy stawkę VAT d) obliczyć wartość brutto dodając do wartości netto wartość VAT e) zsumować wartości netto, wartość VAT, wartość brutto wszystkich pozycji cenowych. 3. W ten sposób obliczoną wartość zamówienia (w danej części zamówienia) Wykonawca wpisuje do Formularza ofertowego (załącznik nr 1 do SWZ). 4. Cenę należy obliczyć: a) podając cenę netto, b) wskazując zastosowaną stawkę podatku VAT, c) obliczając wysokość podatku VAT, d) podając cenę brutto stanowiącą sumę wartości netto i wysokości podatku VAT. 5. Wszelkie rozliczenia dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia opisanego w niniejszej specyfikacji dokonywane będą w złotych polskich. 6. Cena winna uwzględniać wymagania wskazane w dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia, SWZ i Projekcie umowy. 7. Jeżeli została złożona oferta, której wybór prowadziłby do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług dla celów zastosowania kryterium ceny lub kosztu Zamawiający dolicza do przedstawionej w tej ofercie ceny kwotę podatku od towarów i usług, którą miałby obowiązek rozliczyć. 8. W ofercie, o której mowa w pkt. 16.4 SWZ Wykonawca ma obowiązek: a) poinformowania Zamawiającego, że wybór jego oferty będzie prowadził do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego; b) wskazania nazwy (rodzaju) towaru lub usługi, których dostawa lub świadczenie będą prowadziły do powstania obowiązku podatkowego; c) wskazania wartości towaru lub usługi objętego obowiązkiem podatkowym Zamawiającego, bez kwoty podatku; d) wskazania stawki podatku od towarów i usług, która zgodnie z wiedzą Wykonawcy, będzie miała zastosowanie. 9. W Formularzu ofertowym Wykonawca podaje cenę, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług oraz ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. o denominacji złotego, za którą podejmuje się zrealizować przedmiot zamówienia. 10. Wynagrodzenie będzie płatne zgodnie z Projektem umowy.
Interne KennungZP.261.17.22026
LosLOT-0003
Titel3) części III: „Dostawa sprzętu do rehabilitacji ruchowej, pionizacji i terapii chodu”,
BeschreibungZamawiający wymaga, aby wyposażenie (sprzęt, urządzenia) stanowiące przedmiot zamówienia były: a) fabrycznie nowe, b) wolne od wad fabrycznych i prawnych, c) nieużywane (również w celach demonstracyjnych) i nieuszkodzone. Szczegółowy opis parametrów technicznych wymaganych przez Zamawiającego stanowi: załącznik nr 1 do SWZ. W ramach zaoferowanego wynagrodzenia całkowitego Wykonawca, na własny koszt i ryzyko, zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego, t. j.: na adres: ul. Mickiewicza 168, 37-600 Lubaczów XII. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy. 1. Umowa w sprawie zamówienia publicznego zgodna z załączonymi do SWZ projektowanymi postanowieniami umowy zostanie zawarta z Wykonawcą, którego oferta została wybrana, jako najkorzystniejsza. Termin zawarcia umowy zostanie podany przez Zamawiającego. 2. Możliwości zmiany zawartej umowy oraz warunki takich zmian zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego. . Obliczanie ceny. 1. Wykonawca oblicza cenę za realizację zamówienia wykazaną w Formularzu oferty (załącznik nr 2 SWZ) w części, na którą składa ofertę na podstawie Formularza cenowego (załącznik do formularza ofertowego) dla danej części podając wartość netto, brutto (z należnym podatkiem VAT). 2. Wykonawca wypełnia Formularz cenowy w części, na którą składa ofertę stanowiący w następujący sposób: a) podać cenę jednostkową netto w pozycji cenowej. b) obliczyć wartość netto mnożąc ilość razy cenę jednostkową netto c) obliczyć wartość VAT mnożąc wartość netto razy stawkę VAT d) obliczyć wartość brutto dodając do wartości netto wartość VAT e) zsumować wartości netto, wartość VAT, wartość brutto wszystkich pozycji cenowych. 3. W ten sposób obliczoną wartość zamówienia (w danej części zamówienia) Wykonawca wpisuje do Formularza ofertowego (załącznik nr 1 do SWZ). 4. Cenę należy obliczyć: a) podając cenę netto, b) wskazując zastosowaną stawkę podatku VAT, c) obliczając wysokość podatku VAT, d) podając cenę brutto stanowiącą sumę wartości netto i wysokości podatku VAT. 5. Wszelkie rozliczenia dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia opisanego w niniejszej specyfikacji dokonywane będą w złotych polskich. 6. Cena winna uwzględniać wymagania wskazane w dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia, SWZ i Projekcie umowy. 7. Jeżeli została złożona oferta, której wybór prowadziłby do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług dla celów zastosowania kryterium ceny lub kosztu Zamawiający dolicza do przedstawionej w tej ofercie ceny kwotę podatku od towarów i usług, którą miałby obowiązek rozliczyć. 8. W ofercie, o której mowa w pkt. 16.4 SWZ Wykonawca ma obowiązek: a) poinformowania Zamawiającego, że wybór jego oferty będzie prowadził do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego; b) wskazania nazwy (rodzaju) towaru lub usługi, których dostawa lub świadczenie będą prowadziły do powstania obowiązku podatkowego; c) wskazania wartości towaru lub usługi objętego obowiązkiem podatkowym Zamawiającego, bez kwoty podatku; d) wskazania stawki podatku od towarów i usług, która zgodnie z wiedzą Wykonawcy, będzie miała zastosowanie. 9. W Formularzu ofertowym Wykonawca podaje cenę, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług oraz ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. o denominacji złotego, za którą podejmuje się zrealizować przedmiot zamówienia. 10. Wynagrodzenie będzie płatne zgodnie z Projektem umowy.
Interne KennungZP.261.17.3.2026
LosLOT-0004
Titel4) części IV: „Dostawa robotycznego sprzętu rehabilitacyjnego”,
Interne KennungZP.261.17.4.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte
LosLOT-0005
Titel5) części V: „Dostawa aparatury medycznej do diagnostyki, monitorowania i ratowania funkcji życiowych”,
BeschreibungZamawiający wymaga, aby wyposażenie (sprzęt, urządzenia) stanowiące przedmiot zamówienia były: a) fabrycznie nowe, b) wolne od wad fabrycznych i prawnych, c) nieużywane (również w celach demonstracyjnych) i nieuszkodzone. Szczegółowy opis parametrów technicznych wymaganych przez Zamawiającego stanowi: załącznik nr 1 do SWZ. W ramach zaoferowanego wynagrodzenia całkowitego Wykonawca, na własny koszt i ryzyko, zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego, t. j.: na adres: ul. Mickiewicza 168, 37-600 Lubaczów 1. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium dla zadań częściowych: 3) nr 5 „Dostawa aparatury medycznej do diagnostyki, monitorowania i ratowania funkcji życiowych” w wysokości 10 000,00 zł (słownie: dziesięć tysięcy zł 00/100). Zabezpieczenie należytego wykonania umowy. 1. Wykonawca zobowiązany jest przed zawarciem umowy wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 5 % ceny brutto podanej w ofercie dla zadań częściowych: 3) nr 5 „Dostawa aparatury medycznej do diagnostyki, monitorowania i ratowania funkcji życiowych”. XII. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy. 1. Umowa w sprawie zamówienia publicznego zgodna z załączonymi do SWZ projektowanymi postanowieniami umowy zostanie zawarta z Wykonawcą, którego oferta została wybrana, jako najkorzystniejsza. Termin zawarcia umowy zostanie podany przez Zamawiającego. 2. Możliwości zmiany zawartej umowy oraz warunki takich zmian zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego. . Obliczanie ceny. 1. Wykonawca oblicza cenę za realizację zamówienia wykazaną w Formularzu oferty (załącznik nr 2 SWZ) w części, na którą składa ofertę na podstawie Formularza cenowego (załącznik do formularza ofertowego) dla danej części podając wartość netto, brutto (z należnym podatkiem VAT). 2. Wykonawca wypełnia Formularz cenowy w części, na którą składa ofertę stanowiący w następujący sposób: a) podać cenę jednostkową netto w pozycji cenowej. b) obliczyć wartość netto mnożąc ilość razy cenę jednostkową netto c) obliczyć wartość VAT mnożąc wartość netto razy stawkę VAT d) obliczyć wartość brutto dodając do wartości netto wartość VAT e) zsumować wartości netto, wartość VAT, wartość brutto wszystkich pozycji cenowych. 3. W ten sposób obliczoną wartość zamówienia (w danej części zamówienia) Wykonawca wpisuje do Formularza ofertowego (załącznik nr 1 do SWZ). 4. Cenę należy obliczyć: a) podając cenę netto, b) wskazując zastosowaną stawkę podatku VAT, c) obliczając wysokość podatku VAT, d) podając cenę brutto stanowiącą sumę wartości netto i wysokości podatku VAT. 5. Wszelkie rozliczenia dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia opisanego w niniejszej specyfikacji dokonywane będą w złotych polskich. 6. Cena winna uwzględniać wymagania wskazane w dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia, SWZ i Projekcie umowy. 7. Jeżeli została złożona oferta, której wybór prowadziłby do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług dla celów zastosowania kryterium ceny lub kosztu Zamawiający dolicza do przedstawionej w tej ofercie ceny kwotę podatku od towarów i usług, którą miałby obowiązek rozliczyć. 8. W ofercie, o której mowa w pkt. 16.4 SWZ Wykonawca ma obowiązek: a) poinformowania Zamawiającego, że wybór jego oferty będzie prowadził do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego; b) wskazania nazwy (rodzaju) towaru lub usługi, których dostawa lub świadczenie będą prowadziły do powstania obowiązku podatkowego; c) wskazania wartości towaru lub usługi objętego obowiązkiem podatkowym Zamawiającego, bez kwoty podatku; d) wskazania stawki podatku od towarów i usług, która zgodnie z wiedzą Wykonawcy, będzie miała zastosowanie. 9. W Formularzu ofertowym Wykonawca podaje cenę, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług oraz ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. o denominacji złotego, za którą podejmuje się zrealizować przedmiot zamówienia. 10. Wynagrodzenie będzie płatne zgodnie z Projektem umowy.
Interne KennungZP.261.17.5.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33182100 Defibrillator
LosLOT-0006
Titel6) części VI: „Dostawa mebli”,
Interne KennungZP.261.17.6.2026
LosLOT-0007
Titel7) części VII: „Dostawa wyposażenia pomocniczego, informatycznego i organizacyjnego”.
Interne KennungZP.261.17.7.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 30236000 Diverse Computerausrüstungen