2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van bedrijfsvoertuigen 5 en 7
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt de gemeente een overeenkomst aan te gaan met één of twee leveranciers voor de levering van een tweetal typen bedrijfsvoertuigen Het gaat zowel om voertuigen met een verbrandingsmotor (perceel 7) als om elektrisch aangedreven voertuigen (perceel 5). Ter info: Opdrachtgever beschikt over een eigen tankinstallatie met HVO100 en een eigen laadplein. De opdracht is verdeeld in 2 percelen. Perceel 5 Grote bestelwagen: enkele cabine, (open laadbak), elektrisch - 1 stuk . Perceel 7 Grote bestelwagen: gesloten, HVO100 - 1 stuk
Interne Kennung: 3213760
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Een reguliere openbare aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 5 Grote bestelwagen: enkele cabine, (open laadbak), elektrisch
Beschreibung: Grote bestelwagen: enkele cabine, (open laadbak), elektrisch 1 stuk
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opties betreffen de levering van één extra/optioneel voertuig (per perceel). Dit tot maximaal 2 jaar, nadat de initiële gunning definitief is geworden. Dus: . Perceel 5 Grote bestelwagen: enkele cabine, (open laadbak), elektrisch - 1 extra/optioneel voertuig. . Perceel 7 Grote bestelwagen: gesloten, HVO100 - 1 extra/optioneel voertuig.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 7 Grote bestelwagen: gesloten, HVO100
Beschreibung: Grote bestelwagen: gesloten, HVO100 1 stuk
Interne Kennung: 2