2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Beschreibung: ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE OKULISTKI, ŚWIADCZENIA ZABIEGOWE W OKULISTYCE -ZAKRES SKOJARZONY Z 02.1600.001.02, ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE OKULISTYKI - ZE WSKAZAŃ NAGŁYCH, ŚWIADCZENIA W ZAKRESIE OKULISTYKI-DIAGNOSTYKA ONKOLOGICZNA
Interne Kennung: 14-25-001110/AOS/02/1/02.1600.001.02/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001