See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup osobních ochranných a pracovních prostředků pro zaměstnance ZZMV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření dvou rámcových smluv s vybranými Dodavateli na dobu čtyřiceti osmi měsíců ode dne účinnosti smlouvy. Smlouva upravuje způsob průběžného objednávání ochranných a bezpečnostních oděvů podle potřeb Zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 2596-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1.- ochranné oděvy (interiér)
Beschreibung: Předmětem této části je dodávka 16 druhů ochranných oděvů do interiéru.
Interne Kennung: část 1.- ochranné oděvy (interiér)
Los: LOT-0002
Titel: část 2. - ochranné oděvy (exterér)
Beschreibung: Předmětem této části je dodávka 11 druhů ochranných oděvů do exteriéru.
Interne Kennung: část 2. - ochranné oděvy (exterér)