2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie redakcyjne i graficzne, wykonanie składu, druk i dostawa dwujęzycznej broszury informacyjno-promocyjnej w ramach Programu Interreg Polska-Słowacja 2021-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie redakcyjne i graficzne, wykonanie składu, druk i dostawa dwujęzycznej broszury informacyjno-promocyjnej, tłumaczenie tekstów z języka polskiego na słowacki, wersja elektroniczna broszury (broszura będzie posiadać numer ISBN). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) jest zamieszczony w załączniku nr 1 do wzoru umowy. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. W przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm Zamawiający nie odrzuci oferty tylko dlatego, że oferowane dostawy nie są zgodne z normami, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Wszelkie dokumenty składane na potwierdzenie równoważności muszą jednoznacznie wykazywać spełnienie parametrów, właściwości funkcjonalnych, użytkowych, jakościowych oraz bezpieczeństwa określonych przez Zamawiającego. 5. Zamawiający określa, że wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do wykonanych utworów, zgodnie z umową. 6. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 7. Przedmiot zamówienia współfinansowany z Programu Interreg Polska – Słowacja 2021 – 2027. 8. Wartość zamówienia wynosi: 15 385,00 zł (bez podatku od towarów i usług). 9. Zamówienie należy wykonać w terminie do 24 tygodni od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: RR-IX.272.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
Los: LOT-0001