2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van horecamiddelen (food en non-food)
Beschreibung: Het doel van deze Europese aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één (1) Opdrachtnemer voor het leveren van horecamiddelen (food & non-food) aan verschillende locaties van SR. onbekend
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: SR is voornemens om met één partij(en) een raamovereenkomst af te sluiten. De aanvangsdatum van de overeenkomst is 1 maart 2027. De initiële looptijd van de overeenkomst bedraagt twee (2) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege op 28 februari 2029 zonder dat hiervoor schriftelijke opzegging door SR is vereist.