See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa do siedziby zamawiającego sprzętu komputerowego, zgodnie z wymaganiami zamawiającego określonymi w Szczegółowych wymaganiach dotyczących przedmiotu zamówienia.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby zamawiającego sprzętu komputerowego, zgodnie z wymaganiami zamawiającego określonymi w Szczegółowych wymaganiach dotyczących przedmiotu zamówienia (Część IV SWZ). Zamówienie zostało podzielone na niżej wymienione części: Część nr 1 – Stacje robocze z akcesoriami, Część nr 2 – Zestaw do kompilowania i testowania aplikacji mobilnych. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, stanowią integralną część opisu przedmiotu zamówienia i zawarte zostały w Części IV SWZ, gdzie zgodnie z treścią art. 99 ust. 6 ustawy Pzp zamawiający wskazał kryteria stosowane w celu oceny równoważności. 3. Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia zamawiającemu gwarancji jakości na warunkach gwarancji producenta. Wymagania dotyczące gwarancji zostały określone w Części III SWZ. 4. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieeksponowany na wystawach, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia oryginalnie zapakowany, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. 5. Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 6. Dostarczony przedmiot zamówienia musi pochodzić z kanału dystrybucyjnego producenta niewyłączającego dystrybucji na rynek polski i zapewniającego realizację uprawnień gwarancyjnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być dostarczony wraz z instrukcjami obsługi, sterownikami oraz ewentualnym oprogramowaniem towarzyszącym niezbędnym do prawidłowego korzystania z przedmiotu zamówienia (uzyskania pełnej funkcjonalności wskazanej w Części IV SWZ). Zamawiający nie będzie zobowiązany do wnoszenia żadnych dodatkowych należności, w szczególności opłat licencyjnych, zaś ewentualne licencje będą udzielone w ramach wynagrodzenia wykonawcy, bez ograniczenia czasowego i terytorialnego, chyba że w Części IV SWZ wyraźnie zaznaczono inaczej. 8. Dostarczony przedmiot zamówienia przeznaczony do zasilania z sieci energetycznej musi być wyposażony w odpowiednią liczbę kabli zasilających pozwalających na podłączenie go do standardowych gniazdek zasilających, chyba że w Części IV SWZ zaznaczono inaczej. 9. Oferowany przedmiot zamówienia w dniu sporządzenia oferty nie może być przewidziany przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży. 10. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia obejmujący produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia nie obejmował: • produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; • produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 11. Ilekroć w SWZ jest mowa o rozwiązaniu ICT, elemencie ICT, produkcie ICT, usłudze ICT lub procesie ICT, należy przez to rozumieć produkt ICT, usługę ICT lub proces ICT, o których mowa w ustawie z dnia 5 lipca 2018 r. o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa (dalej również ustawa o KSC). 12. Ponieważ przedmiot zamówienia objęty częścią nr 1 i 2 składa się z komponentów sprzętowych oraz powiązanego z nim oprogramowania układowego i systemowego, w związku z tym weryfikacji pod kątem wymagań, o których mowa w pkt 10, podlegać będą zarówno elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące. 13. Oferowany przedmiot zamówienia objęty częścią nr 1 i 2 musi posiadać oznaczenie zgodności CE (znak CE) albo deklarację zgodności CE. W przypadku gdy oferowany przedmiot zamówienia nie podlega obowiązkowi oznakowania znakiem CE, przedmiot taki musi posiadać deklarację zgodności z dyrektywą RoHS lub być oznaczony znakiem RoHS – pozycje, których oznakowanie dotyczy zostały wyszczególnione w Części IV SWZ.
Interne Kennung: PN 7/07/2026 – sprzęt komputerowy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Stacje robocze z akcesoriami
Beschreibung: 1. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, stanowią integralną część opisu przedmiotu zamówienia i zawarte zostały w Części IV SWZ, gdzie zgodnie z treścią art. 99 ust. 6 ustawy Pzp zamawiający wskazał kryteria stosowane w celu oceny równoważności. 2. Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia zamawiającemu gwarancji jakości na warunkach gwarancji producenta. Wymagania dotyczące gwarancji zostały określone w Części III SWZ. 3. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieeksponowany na wystawach, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia oryginalnie zapakowany, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. 4. Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 5. Dostarczony przedmiot zamówienia musi pochodzić z kanału dystrybucyjnego producenta niewyłączającego dystrybucji na rynek polski i zapewniającego realizację uprawnień gwarancyjnych. 6. Przedmiot zamówienia musi być dostarczony wraz z instrukcjami obsługi, sterownikami oraz ewentualnym oprogramowaniem towarzyszącym niezbędnym do prawidłowego korzystania z przedmiotu zamówienia (uzyskania pełnej funkcjonalności wskazanej w Części IV SWZ). Zamawiający nie będzie zobowiązany do wnoszenia żadnych dodatkowych należności, w szczególności opłat licencyjnych, zaś ewentualne licencje będą udzielone w ramach wynagrodzenia wykonawcy, bez ograniczenia czasowego i terytorialnego, chyba że w Części IV SWZ wyraźnie zaznaczono inaczej. 7. Dostarczony przedmiot zamówienia przeznaczony do zasilania z sieci energetycznej musi być wyposażony w odpowiednią liczbę kabli zasilających pozwalających na podłączenie go do standardowych gniazdek zasilających, chyba że w Części IV SWZ zaznaczono inaczej. 8. Oferowany przedmiot zamówienia w dniu sporządzenia oferty nie może być przewidziany przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży. 9. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia obejmujący produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia nie obejmował: • produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; • produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 10. Ilekroć w SWZ jest mowa o rozwiązaniu ICT, elemencie ICT, produkcie ICT, usłudze ICT lub procesie ICT, należy przez to rozumieć produkt ICT, usługę ICT lub proces ICT, o których mowa w ustawie z dnia 5 lipca 2018 r. o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa (dalej również ustawa o KSC). 11. Ponieważ przedmiot zamówienia objęty częścią nr 1 składa się z komponentów sprzętowych oraz powiązanego z nim oprogramowania układowego i systemowego, w związku z tym weryfikacji pod kątem wymagań, o których mowa w pkt 9, podlegać będą zarówno elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące. 12. Oferowany przedmiot zamówienia objęty częścią nr 1 musi posiadać oznaczenie zgodności CE (znak CE) albo deklarację zgodności CE. W przypadku gdy oferowany przedmiot zamówienia nie podlega obowiązkowi oznakowania znakiem CE, przedmiot taki musi posiadać deklarację zgodności z dyrektywą RoHS lub być oznaczony znakiem RoHS – pozycje, których oznakowanie dotyczy zostały wyszczególnione w Części IV SWZ.
Interne Kennung: PN 7/07/2026 – sprzęt komputerowy - Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Zestaw do kompilowania i testowania aplikacji mobilnych
Beschreibung: 1. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, stanowią integralną część opisu przedmiotu zamówienia i zawarte zostały w Części IV SWZ, gdzie zgodnie z treścią art. 99 ust. 6 ustawy Pzp zamawiający wskazał kryteria stosowane w celu oceny równoważności. 2. Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia zamawiającemu gwarancji jakości na warunkach gwarancji producenta. Wymagania dotyczące gwarancji zostały określone w Części III SWZ. 3. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieeksponowany na wystawach, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia oryginalnie zapakowany, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. 4. Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 5. Dostarczony przedmiot zamówienia musi pochodzić z kanału dystrybucyjnego producenta niewyłączającego dystrybucji na rynek polski i zapewniającego realizację uprawnień gwarancyjnych. 6. Przedmiot zamówienia musi być dostarczony wraz z instrukcjami obsługi, sterownikami oraz ewentualnym oprogramowaniem towarzyszącym niezbędnym do prawidłowego korzystania z przedmiotu zamówienia (uzyskania pełnej funkcjonalności wskazanej w Części IV SWZ). Zamawiający nie będzie zobowiązany do wnoszenia żadnych dodatkowych należności, w szczególności opłat licencyjnych, zaś ewentualne licencje będą udzielone w ramach wynagrodzenia wykonawcy, bez ograniczenia czasowego i terytorialnego, chyba że w Części IV SWZ wyraźnie zaznaczono inaczej. 7. Dostarczony przedmiot zamówienia przeznaczony do zasilania z sieci energetycznej musi być wyposażony w odpowiednią liczbę kabli zasilających pozwalających na podłączenie go do standardowych gniazdek zasilających, chyba że w Części IV SWZ zaznaczono inaczej. 8. Oferowany przedmiot zamówienia w dniu sporządzenia oferty nie może być przewidziany przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży. 9. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia obejmujący produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia nie obejmował: • produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; • produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższych wymagań będzie skutkować odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 10. Ilekroć w SWZ jest mowa o rozwiązaniu ICT, elemencie ICT, produkcie ICT, usłudze ICT lub procesie ICT, należy przez to rozumieć produkt ICT, usługę ICT lub proces ICT, o których mowa w ustawie z dnia 5 lipca 2018 r. o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa (dalej również ustawa o KSC). 11. Ponieważ przedmiot zamówienia objęty częścią nr 2 składa się z komponentów sprzętowych oraz powiązanego z nim oprogramowania układowego i systemowego, w związku z tym weryfikacji pod kątem wymagań, o których mowa w pkt 9, podlegać będą zarówno elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące. 12. Oferowany przedmiot zamówienia objęty częścią nr 2 musi posiadać oznaczenie zgodności CE (znak CE) albo deklarację zgodności CE. W przypadku gdy oferowany przedmiot zamówienia nie podlega obowiązkowi oznakowania znakiem CE, przedmiot taki musi posiadać deklarację zgodności z dyrektywą RoHS lub być oznaczony znakiem RoHS – pozycje, których oznakowanie dotyczy zostały wyszczególnione w Części IV SWZ.
Interne Kennung: PN 7/07/2026 – sprzęt komputerowy - Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer