2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania inżynierskiego do optymalizacji pracy sieci ciepłowniczej wraz z usługami dodatkowymi, w tym usługą wdrożeniową, usługą wsparcia technicznego i merytorycznego dla sieci ciepłowniczej w Opolu
Beschreibung: Przedmiot niniejszego zamówienia stanowi dostawa oprogramowania inżynierskiego do modelowania i zarządzania pracą sieci ciepłowniczej wraz z usługami dodatkowymi, w tym usługą wdrożeniową, usługą wsparcia technicznego i merytorycznego dla sieci ciepłowniczej w Opolu. Przedmiotowe postępowania stanowi część 1 zadania inwestycyjnego pod nazwą „Digitalizacja sieci ciepłowniczej należącej do Energetyki Cieplnej Opolszczyzny Spółka Akcyjna z siedzibą w Opolu". Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ, jak również wynika z PPU (Część II SWZ) oraz Studium Wykonalności (Część III SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 241283-2026
Interne Kennung: 6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48150000 Softwarepaket für die Industrieprozesssteuerung, 72263000 Software-Implementierung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 38800000 Steuerungs- und Fernsteuerungsgeräte für Industrieprozesse, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oprogramowania inżynierskiego do modelowania i zarządzania pracą sieci ciepłowniczej wraz z usługami dodatkowymi, w tym usługą wdrożeniową, usługą wsparcia technicznego i merytorycznego dla sieci ciepłowniczej w Opolu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa oprogramowania inżynierskiego do modelowania i zarządzania pracą sieci ciepłowniczej wraz z usługami dodatkowymi, w tym usługą wdrożeniową, usługą wsparcia technicznego i merytorycznego dla sieci ciepłowniczej w Opolu. Przedmiot zamówienia stanowi część 1 zadania inwestycyjnego pod nazwą „Digitalizacja sieci ciepłowniczej należącej do Energetyki Cieplnej Opolszczyzny Spółka Akcyjna z siedzibą w Opolu”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ, jak również wynika z PPU (Część II SWZ) oraz Studium Wykonalności (Część III SWZ).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 48150000 Softwarepaket für die Industrieprozesssteuerung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 38800000 Steuerungs- und Fernsteuerungsgeräte für Industrieprozesse, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 80500000 Ausbildung