2. Verfahren
Verfahren
Titel: Długoterminowa umowa serwisowa agregatów sprężarkowych napędzanych turbinami gazowymi
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Długoterminowa umowa serwisowa agregatów sprężarkowych napędzanych turbinami gazowymi.”
Interne Kennung: ZP/2026/05/0038/PE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531300 Reparatur und Wartung von Kompressoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50531300 Reparatur und Wartung von Kompressoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: serwis trzech agregatów sprężarkowych SGT – 200 + STC-SV (08-5-A) eksploatowanych w TG Kędzierzyn Koźle
Beschreibung: Serwis trzech agregatów sprężarkowych SGT – 200 + STC-SV (08-5-A) eksploatowanych w TG Kędzierzyn Koźle
Interne Kennung: ZP/2026/05/0038/PE - Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest upoważniony do skorzystania z prawa opcji w trakcie trwania Umowy, w zakresie opisanym we wzorze Umowy (Załącznik do SWZ). Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W zależności od swoich potrzeb Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania na warunkach wskazanych we wzorze Umowy z prawa opcji polegającego na zleceniu Wykonawcy w okresie obowiązywania Umowy realizacji dodatkowych zleceń obejmujących: • Prac Nieplanowych oraz Plac Dodatkowych Agregatów Sprężarkowych w zgodnie z pkt 1.5 i 1.7 OPZ (Załącznik do SWZ); • dostawy strategicznych części zamiennych zgodnie z pkt. 1.6 OPZ (Załącznik do SWZ); Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego Wykonawcy wniosku zlecenia czynności dotyczących realizacji Zamówienia w ramach prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: serwis dwóch agregatów sprężarkowych SGT-100 + STC-SV (06-5-A)eksploatowanych w TG Jeleniów II.
Beschreibung: Serwis dwóch agregatów sprężarkowych SGT-100 + STC-SV (06-5-A)eksploatowanych w TG Jeleniów II.
Interne Kennung: ZP/2026/05/0038/PE - Część 2